Nowoczesne ogrodzenia z paneli ogrodzeniowych - szybko i tanio.
Panele ogrodzeniowe

Panele ogrodzeniowe ocynkowane, czyli szybkie i tanie ogrodzenia.

Największym trendem wśród wykonawców jest aktualnie szybkość montażu ogrodzenia. Wymagający klient wybiera firmy, które oprócz ceny, gwarantują szybkie wykonanie zlecenia. Wychodząc naprzeciw firmom montażowym, oferujemy im panele ogrodzeniowe 3d. Taki rodzaj ogrodzenia jest szybki i prosty w montażu. Jego postawienie jest możliwe nawet w pojedynkę!

Sam montaż paneli ogrodzeniowych jest niezwykle prosty. Montuje się je do słupków ogrodzeniowych za pomocą obejm. Dzielimy je na trzy rodzaje: obejmy przelotowe, obejmy rogowe i obejmy końcowe. Panele trzymają się bardzo stabilnie, ponieważ w obejmy wkładane są specjalne plastikowe książeczki. Zapobiega to przesuwaniu się paneli w górę i w dół.

W ofercie znajdziesz panele ogrodzeniowe ocynkowane oraz malowane. Dostępne kolory: grafitowy, zielony, czarny i brązowy.

Słupki ogrodzeniowe do montażu ogrodzenia.

Najpopularniejszym wariantem wśród wykonawców ogrodzeń są słupki ogrodzeniowe 60 × 40. W ofercie posiadamy gotowe słupki o długościach 2 m, 2.2 m, 2.4 m i 2.6 m. Wyginane są one z blachy ocynkowanej o grubości 1.2 mm. Dodatkowo dostępne są profile ocynkowane 60x40 ze ścianką 1.5 mm oraz 2 mm. Dzięki temu możemy dociąć słupki ogrodzeniowe pod wybrany rozmiar.

Oprócz słupków ogrodzeniowych ocynkowanych na magazynie są jeszcze słupki malowane proszkowo. Dostępne są one w takich kolorach jak panele. Najczęściej wybierane są słupki grafitowe oraz słupki zielone. Powodem tego moda na grafitowe oraz zielone panele.

Budowa paneli ogrodzeniowych.

Przęsła ogrodzeniowe z naszej oferty dostępne są z drutu 4 mm lub 5 mm. Rozstaw oczka jest klasyczny i wynosi 50 × 200 mm. W panelach 1230 × 2500 i niższych występują dwa przetłoczenia. W panelach 1530 × 2500 i wyższych są trzy przetłoczenia. Do montażu tych pierwszych potrzebne są dwie obejmy a do drugich trzy obejmy.

Istnieją dwa sposoby produkcji przęseł ogrodzeniowych. W pierwszym z nich panele są zgrzewane ze zwykłych czarnych drutów. Następnie są oddawane do cynkowni i w całości zanurzane w cynku. Ten sposób jest najczęściej wykorzystywany przy produkcji paneli ocynkowanych.

Drugi sposób zakłada zgrzewanie paneli z drutów już ocynkowanych. Miejsce zgrzania zostaje naruszone, więc ten sposób produkcji jest stosowany w przypadku paneli malowanych. Malowanie proszkowe zabezpiecza panele w sposób wystarczający. Co to oznacza? Między innymi to, że panel robiony w ten sposób równie długo nie będzie rdzewiał.

Zastosowanie paneli ogrodzeniowych.

Przęsła ogrodzeniowe jak sama nazwa wskazuje, mają jedno główne zastosowanie, czyli ogrodzenia. Wykonawcy stosują je do grodzenia dużych i małych działek. Często odgradzają one posesje na osiedlach lub pojedyncze działki. Oprócz tego klienci indywidualni często kupują przęsła ogrodzeniowe do budowy kojców dla psów.

Ostatnio bardzo modne stały się farmy z panelami fotowoltaicznymi. W większości przypadków są one ogrodzone panelami ogrodzeniowymi.

Czy warto postawić ogrodzenie z przęseł ogrodzeniowych?

Na to pytanie każdy musi sobie odpowiedzieć sam. Na korzyść paneli ogrodzeniowych działa przede wszystkim łatwość montażu. Ceny paneli na rynku nie są wygórowane, więc prawie każdy może sobie na nie pozwolić. Jeśli chodzi o sam montaż, to panele są dość lekkie. Można je z powodzeniem przenosić samemu. Różnorodność kolorów sprawia, że istnieje możliwość stworzenia naprawdę atrakcyjnego ogrodzenia.

Panele ogrodzeniowe ocynkowane

Panele ogrodzeniowe ocynkowane

Panele malowane proszkowo

Panele malowane proszkowo

Elementy do montażu konstrukcji fotowoltaicznych

do góry
Platforma jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium