Uprzejmie informujemy, iż prowadzimy wyłącznie sprzedaż hurtową oraz nie docinamy profili na wymiar.

Sprawdź nowy asortyment profili aluminiowych!

W pierwszej kolejności realizujemy zapytania biznesowe.

Słupek systemowy aluminiowy 80x80

Dostępność: Duża dostępność
Wysyłka w: 95% wysyłek w ciągu 48h
Cena: 0,00 zł 0.00
ilość kg.
Gatunek: -

Rodzaje dostawy

  • Spedycja
  • Kurierzy
  • Transport własny - do 150km od siedziby firmy

Sposoby płatności

  • Przelew na podstawie proformy
  • Płatność na termin - po uzgodnieniu z handlowcem
  • Płatność przy odbiorze

Specyfikacja techniczna

Słupek systemowy aluminiowy surowy 80x80 sprzedawany jest w sześciometrowych sztangach.
Słupek systemowy aluminiowy 80x80

Nowy słupek do ogrodzeń! Szukasz nowych trendów i zwiększenia ilości zleceń na montaż? To produkt idealny dla Twojej firmy!
  1. Montaż szybszy o 67% w porównaniu z innymi ogrodzeniami.
  2. Możliwość montażu przez 1 osobę.
  3. Nie wymaga umiejętności spawania.
  4. Szeroki wybór wariantów desek poprzecznych.
Nie czekaj aż inni wprowadzą to do swojej oferty - wyprzedź konkurencję!

Słupki ogrodzeniowe wykonane z wysokiej jakości aluminium są lżejsze od słupków stalowych, co przekłada się na szybszy i łatwiejszy montaż. To także znaczne ułatwienie transportowania poszczególnych elementów. Lekkie produkty można bardzo szybko załadować i rozładować na samochód, bez konieczności stosowania profesjonalnych podnośników. Ma to ogromne znaczenie przede wszystkim w przypadku niewielkich firm zajmujących się montażem ogrodzeń.

Wytrzymałe słupki aluminiowe

Nowy słupek do ogrodzeń charakteryzuje się wyższą odpornością na trudne warunki atmosferyczne. Użycie lżejszych profili z aluminium sprawia, że napędy bramowe nie zużywają się tak szybko. Słupek aluminiowy pokryto warstwą ochronną, która zabezpiecza go m.in. przed działaniem czynników atmosferycznych. To wilgoć, wysokie i niskie temperatury oraz bezpośrednie padanie promieni słonecznych.

Zastosowanie specjalnego słupka ocynkowanego poprawia wytrzymałość konstrukcji ogrodzenia. Wzmocnienie jest montowane do podłoża za pomocą śrub. Stabilne zamocowanie płotu nie wymaga umiejętności spawania. To doskonałe rozwiązanie dla tych osób, które nie mają uprawnień spawalniczych, a chcą postawić całą konstrukcję samodzielnie. Na zamówienie słupków decydują się przedsiębiorcy, zwłaszcza profesjonalne ekipy montażowe, a także osoby prywatne.

Słupek aluminiowy w wielu odsłonach

Nowe słupki ogrodzeniowe pozwalają na dopasowanie profili według upodobań klienta. Profile mogą być pomalowane na dowolny kolor RAL oraz z wykończeniem drewnopodobnym. Ma to ogromne znaczenie w sytuacji, gdy zależy Ci na idealnym dopasowaniu konkretnego produktu do wyglądu nieruchomości, w tym budynków. Zastosowanie farby umożliwia także na poprawienie właściwości elementów aluminiowych i ich jeszcze lepsze zabezpieczenie przed działaniem czynników atmosferycznych. Wszystko to sprawia, że słupki zachowują swój doskonały wygląd przez wiele lat.

Do montażu mogą zostać wykorzystane profile poprzeczne wykonane z aluminium, stali ocynkowanej lub stali czarnej, zwykłej deski, a także blachy wyciętej laserowo. Nasze słupki znajdują bowiem zastosowanie w ogrodzeniach o dowolnej stylistyce. Są powszechnie wykorzystywane m.in. w konstrukcjach nowoczesnych, co ma związek z prostą budową takich elementów. Doskonale łączą się także z wszelkimi ozdobnikami, stosowanymi w ogrodzeniach stylizowanych.

Funkcjonalne słupki aluminiowe

Współczesnym użytkownikom zależy na tym, by kupowane produkty były przede wszystkim funkcjonalne. Tak samo jest również w przypadku słupków aluminiowych. Coraz częściej zastępują one modele stalowe. Są bowiem lżejsze i pozwalają na znacznie łatwiejsze zamontowanie, transportowanie i przechowywanie. Sprawdzają się świetnie tam, gdzie konieczny jest szybki montaż ogrodzenia. Konstrukcje tego typu pojawiają się bowiem zarówno na prywatnych działkach, jak i na posesjach należących do firm czy miast. W wielu miejscach szybkość wzniesienia ogrodzenia pozwala na zapewnienie bezpieczeństwa i uchronienie terenu przed obecnością osób niepowołanych oraz zwierząt.

Nasze słupki pozwalają na wykorzystanie w miejscach, w których ogrodzenie znajduje się zarówno od frontu nieruchomości, jak i wokół całej posesji. To rozwiązanie znacznie tańsze niż konstrukcje kute czy wykonane ze stali nierdzewnej, które także można znaleźć w ofercie naszego sklepu internetowego. Wszystkie te cechy sprawiają, że produkty tego typu cieszą się ogromną popularnością. Zaopatrujemy w nie przede wszystkim firmy zajmujące się montażem ogrodzeń na zlecenie osób prywatnych. Stawianie na nowoczesne rozwiązania pozwala bowiem na przyciągnięcie kolejnych klientów, którzy chcą zainwestować w tańsze, lżejsze i szybsze w montażu ogrodzenia z aluminium.

 

Montaż za pomocą wkrętów. Nie wymaga spawania!

Wzmocnienie słupka w wysokości 30/50/100cm.

Profile dostępne w rożnych przekrojach.

 

Kompleksowa oferta wyrobów z aluminium

Nasz sklep internetowy oferuje także znacznie więcej produktów wykonanych z aluminium. Pozwala to na skompletowanie całego ogrodzenia. Takie rozwiązanie trafia w gusta wymagających klientów. Możliwość zamówienia wszystkich niezbędnych części w jednym miejscu wpływa bezpośrednio na oszczędność czasu i pieniędzy. Co więcej, organizujemy również dowóz naszych wyrobów w promieniu 150 km od naszej siedziby. W przypadku klientów z innych części Polski zapewniamy dostawę przez firmy kurierskie, z którymi współpracujemy. W ten sposób możliwe jest dowiezienie słupków aluminiowych 80x80 cm w dowolnej liczbie, bez względu na lokalizację siedziby danej firmy.
Home page do góry
Platforma jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony