Stal ocynkowana

UWAGA! W sobotę firma ULAMEX jest nieczynna.

Hurtownia stali ocynkowanej - Nowoczesne ogrodzenia panelowe


Profile ocynkowane zamknięte z taśmy ocynkowanejPanele ogrodzeniowe - oferta hurtowa od firmy Ulamex

Fotowoltaika - konstrukcje pod panele fotowoltaiczne


Kontrukcje do paneli słonecznych

Baza wiedzy - Najnowsze artykuły z branży stalowej.


Jak spawać ocynk i profile ocynkowane Panele ogrodzeniowe ocynkowane Profile ocynkowane stalowe zamknięte

Polecane produkty z hurtowni profili ocynkowanych.


Profile ocynkowane zamknięte z blachy ocynkowanej

Profile ocynkowane zamknięte

Kraty pomostowe WEMA ocynkowane ogniowo

Kraty pomostowe WEMA

Stopnie schodowe ocynkowane ogniowo

Stopnie schodowe ocynkowane

Kilka swłów o dziale profili ocynkowanych


Profile ocynkowane-Tomaszów Mazowiecki

W ofercie znajdą Państwo przede wszystkim profile wykonane z blachy ocynkowanej. Dodatkowo na zamówienie możemy wykonać cynkowanie ogniowe. Asortyment uzupełniają ceowniki ocynkowane oraz kątowniki ocynkowane. Wszystkie produkty dostępne są w różnych wariantach w zależności od grubości ścianki.

Profile ocynkowane — idealny materiał konstrukcyjny i ogrodzeniowy.

Nasz produkt jest doskonałym materiałem do budowy bram i ogrodzeń oraz innych konstrukcji zewnętrznych. Warstwa ocynku sprawia, że są one bardziej odporne na czynniki atmosferyczne. Profile ocynkowane 60×40 są często używane jako słupki ogrodzeniowe. Z profili 100×20 lub 80×20 wykonawcy robią przęsła ogrodzeniowe, wsuwając je w ceowniki ocynkowane. Całą konstrukcję można pomalować na dowolny kolor. Dzięki temu możemy uzyskać unikalne ogrodzenie, które będzie świetnie wyglądało przez lata. Dodatkowo będzie ono bardzo trwałe.

Szew napylany czy nienapylany — który wybrać?

W ofercie hurtowni dostępne są profile ze szwem napylanym oraz nienapylanym. Te pierwsze po wygięciu i zgrzaniu blachy ocynkowanej, w miejscu zgrzania pokrywane są dodatkową warstwą ocynku. Przy nienapylanych takiej praktyki się nie stosuje. Są one jednak dużo bardziej praktyczne w momencie, kiedy zamierzamy malować je proszkowo.

Przy stałej współpracy oferujemy indywidualne hurtowe ceny oraz darmowy transport na terenie całej Polski. W obrębie 100-150 km dowozimy własnym transportem. Dlatego bez problemu dowieziemy profile ocynkowane zarówno do Warszawy, jak i na Śląsk.

Stal ocynkowana – czyli jak to zrobić, żeby nie rdzewiało?

W obecnych czasach coraz częściej korzysta się z materiałów, które są trwalsze i odporne na wszelkie czynniki zewnętrzne. Wykonawcy starają się dobierać rozwiązania, które pozwolą uniknąć konserwacji przez długi czas. Zyskują sobie przychylność klientów, dzięki czemu budują swoją markę i rozpoznawalność.

Żeby mogli to robić, my – hurtownia stali ocynkowanej – codziennie dostarczamy do wykonawców ogrodzeń oraz firm konstrukcyjnych, najwyższej jakości stal ocynkowaną. Każdego dnia przyjmujemy coraz więcej zamówień na elementy ocynkowane. Gołym okiem można zobaczyć tendencję wzrostową w tym kierunku.

Rodzaje stali ocynkowanej dostępne w naszej hurtowni.

Hurtownia stali ocynkowanej Ulamex jest liderem w Internecie, jeżeli chodzi o wyroby ocynkowane. Wszystkie towary, które oferujemy w ogłoszeniach Internetowych, są u nas dostępne od ręki.

Głównym produktem sprzedaży, który cieszy się największym zainteresowaniem są profile ocynkowane. Wyginane są z blachy ocynkowanej a następnie zgrzewane. Rozróżniamy ich dwa rodzaje. Profile ocynkowane ze szwem napylonym oraz profile ze szwem nienapylonym. Więcej informacji o profilach znajdziecie TUTAJ.

Innymi kształtownikami dostępnymi w naszej hurtowni są ceowniki ocynkowane oraz kątowniki ocynkowane. Ceowniki ze stali ocynkowanej bardzo często wykorzystywane są w połączeniu z profilami podczas budowania ogrodzeń. Wykonuje się z nich przęsła ogrodzeniowe.

Kątowniki ocynkowane to produkt z powodzeniem wykorzystywany w konstrukcjach zewnętrznych. Solidne wykonanie, odporność na warunki atmosferyczne oraz łatwość obróbki sprawiają, że wykonawcy ogrodzeń oraz konstruktorzy bardzo chętnie z niego korzystają.

Stal ocynkowana – gdzie możemy ją jeszcze spotkać?

Z całą pewnością masz z nią do czynienia codziennie, mimo że nawet się tego nie spodziewasz. Jej popularność sprawiła, że zaczęto stosować ją w panelach ogrodzeniowych czy siatkach ogrodzeniowych. Panele ogrodzeniowe ocynkowane robione są z surowych drutów i dawane do ocynkowania. Z kolei panele ogrodzeniowe malowane, poddawane są dodatkowo malowaniu proszkowemu. Dzięki temu warstwa farby proszkowej jest dodatkową ochroną przed rdzą. Istnieje jeszcze jeden sposób wykonania paneli. Można je zgrzewać od razu z drutów ocynkowanych i następnie malować. Miejsce zgrzewania jest zabezpieczone poprzez pomalowanie proszkowe więc nie ma możliwości, aby pojawiła się rdza.

Panele ogrodzeniowe występują w kilku wysokościach. Najniższe dostępne u nas panele mają wysokość 1030 mm, natomiast najwyższe przęsła ogrodzeniowe jakie można u nas zakupić sięgają 2030 mm.

W naszej ofercie znajdziesz jeszcze jeden produkt, który wykonany jest ze stali ocynkowanej. Są to kraty pomostowe WEMA oraz stopnie schodowe ocynkowane. Wykonane są z płaskowników 30x2 mm lub 25x2 mm. Przeznaczone są głównie do pomostów konstrukcyjnych, budowanych na magazynach czy halach. Często można je spotkać w zbiornikach zwanych silosami.

Posiadamy kraty w standardowych wymiarach: 1000x1000, 500x1000, 1500x100 itp. W przypadku rozmiarów nietypowych, możemy je wykonać na życzenie klienta jednak termin oczekiwania wydłuża się do kilku tygodni. Tak samo jest w przypadku standardowych wymiarów, ale z grubszego płaskownika np. 40x2 mm.

Wyroby hutnicze ocynkowane - sposoby transportu do klienta.

Wszystkie z powyżej wymienionych wyrobów hutniczych ocynkowanych, dostarczamy do klientów na terenie całej Polski. Jeśli miejsce rozładunku mieści się w promieniu 150 km od siedziby naszej firmy, to stal ocynkowaną dowozimy własnym transportem. Jeśli klient chciałby otrzymać towar w odległości większej niż 150 km od hurtowni stali ocynkowanej Ulamex, to wtedy wyślemy asortyment przy pomocy spedycji. Wtedy koszty transportu wyliczane są indywidualnie, ale co ważne - po przekroczeniu pewnego minimum logistycznego dostawa jest darmowa, niezależnie od miejsca rozładunku!

Stal ocynkowana - ważne kwestie do poruszenia.

Ważną kwestią, która jest decydująca przy wyborze wyrobów hutniczych ze stali ocynkowanej jest możliwość ich spawania. Wykonawcy ogrodzeń oraz konstruktorzy często odrzucają ocynk ze względu na problemy z jego spawaniem.

Wychodząc naprzeciw ich oczekiwaniom 20 Września 2019 roku zorganizowaliśmy szkolenie ze spawania ocynku oraz aluminium. Obecni na nim byli profesjonaliści z dziedziny spawalnictwa, malowania oraz obróbki stali ocynkowanej oraz aluminium.

Oprócz technik spawania zaprezentowali również urządzenia do spawania, malowania proszkowego oraz obróbki metali ocynkowanych i aluminium. Spawarki do ocynku również są dostępne w naszej ofercie. Dodatkowo mamy wszystkie akcesoria potrzebne do spawania.

Chcesz zobaczyć jakie spawarki do ocynku są najlepsze? A może masz już swoją ulubioną spawarkę do blachy ocynkowanej i chciałbyś dowiedzieć się jak spawać ocynk i jak spawać aluminium, aby klient był zadowolony?

Wejdź na nasz kanał na YouTube i poznaj techniki i tajemnice najlepszych spawaczy!

Czy poruszyliśmy wszystkie kwestie związane ze stalą ocynkowaną?

Oczywiście, że nie! W naszej ofercie na innym dziale dostępne są również blachy ocynkowane. Występują w różnych formatach i w różnych grubościach. Istnieje możliwość pocięcia lub wygięcia takiej blachy ocynkowanej.

do góry
Platforma jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium