Zachodniopomorskie - Szczecin

 

Hurtownia stali Zachodniopomorskie - Szczecin

Dla lokalizacji zachodniopomorskie dostępny jest transport z siedziby firmy w Tomaszowie Mazowieckim.

Stal nierdzewna i aluminium

Małgorzata | nr kontaktowy: 729052523 malgorzata.fidala@ulamex.com.pl
Stal ocynkowana
Anna | nr kontaktowy: 539 735 963 ania.wojtys@ulamex.com.pl
Paulina | nr kontaktowy: 882 350 556 paulina.mizerska@ulamex.com.pl
Marcin | nr kontaktowy: 729 052 528 marcin.marzec@ulamex.com.pl
Stal czarna
Magda | nr kontaktowy: 729 052 524 magdalena.wieczorek@ulamex.com.pl
Fotowoltaika
Aneta | nr kontaktowy: 507 698 192 aneta.szulowska@ulamex.com.pl
Marlena | nr kontaktowy: 690 393 081 marlena.kister@ulamex.com.pl
Sylwia | nr kontaktowy: 729 052 521 sylwia.ekiel@ulamex.com.pl

Hurtownia stali ULAMEX istnieje na rynku od ponad 35 lat i dzięki temu doświadczeniu z każdym rokiem wciąż się rozwija. Komfort naszych klientów jest dla nas najważniejszy, dlatego staramy się zrobić wszystko, by nasi klienci byli zadowoleni. W ofercie naszej hurtowni stali znajdziesz: kątowniki, kształtowniki, pręty zbrojeniowe, profile pod panele słoneczne, blachę kwasoodporną oraz ogrodzenia.

Do czego można używać wyrobów stalowych?

Hurtownia stali Zachodniopomorskie - Szczecin

Stal to stop żelaza, węgla i dodatków uszlachetniających, który można stosować w wielu dziedzinach przemysłu. Wyroby ze stali wykorzystywane są w budownictwie przy tworzeniu konstrukcji szkieletowych czy wzmacnianiu budowli. Ponadto mniejsze wyroby hutnicze stosowane są w pracach remontowych i przy wyposażaniu wnętrz. Wiele wyrobów ze stali wykorzystuje się w przemyśle ciężkim, maszynowym czy motoryzacyjnym. Ze stali korzystają powszechnie firmy instalacyjne, a także majsterkowicze i prywatni wykonawcy.

Szczecin należy do najlepiej rozwiniętych miast w Polsce. Ciągła inwestycja w przemysł i rozwój budowlany miasta sprawia, że popularność wyrobów stalowych rośnie. Przy największych inwestycjach potrzebna będzie dobra firma, która dostarczy elementy stalowe nawet w dużych ilościach. Dlatego zarówno więksi przedsiębiorcy, jak i małe firmy mogą skorzystać z oferty Ulamex, solidnego dostawcy stali i wyrobów hutniczych.

Różnorodne wyroby hutnicze i akcesoria ze stali

Hurtownia stali Zachodniopomorskie - Szczecin

Hurtownia stali Ulamex oferuje ogromny asortyment różnorodnych wyrobów stalowych. Wszystkie blachy, pręty i płaskowniki są wysokiej jakości i wykonywane z dbałością o parametry wytrzymałościowe. Do produkcji akcesoriów używana jest różnego typu stal. Najczęściej produkty są formowane ze stali czarnej, ale także można zamówić elementy pokryte warstwą ocynku. W ofercie posiadamy także wyroby aluminiowe oraz wykonywane ze stali kwasoodpornej i nierdzewnej. Zwiększa to możliwości zastosowania w branżach naszych klientów.

Wyroby formowane są w kształt podstawowych prefabrykatów. Stal dostępna jest w postaci blachy płaskiej ryflowanej lub perforowanej. W ofercie znajdują się także rury stalowe wykorzystywane do instalacji wodnych. Ponadto przy tworzeniu konstrukcji zewnętrznych mogą przydać się różnej średnicy pręty okrągłe lub kwadratowe, profile i kątowniki. Oferujemy także specjalistyczne akcesoria nierdzewne, rury do balustrad, profile do fotowoltaiki czy inne produkty wysokiej jakości.

Hurtownia stali ULAMEX w swojej ofercie posiada między innymi stal nierdzewną, stal ocynkowaną, stal czarną oraz elementy do fotowoltaiki. Siedziba naszej firmy znajduje się przy drodze S8, łączącej Wrocław i Białystok. Posiadamy własną flotę samochodów, więc jesteśmy w stanie dostarczyć towar do każdego miejsca w Polsce!

Dla mieszkańców województwa zachodniopomorskiego i takich miast jak: Szczecin, Goleniów, Stargard czy Gryfino, posiadamy specjalną ofertę! Jeśli zamówisz u nas: profile ocynkowane, profile aluminiowe lub profile ze stali czarnej dowieziemy towar pod wskazany adres! Nasze produkty wykonane są z najwyższej jakości materiałów. Tylko u nas kupisz ogrodzenia panelowe w świetnej cenie z dostawą do klienta. Szczecin jest oddalony od siedziby naszej firmy o ponad 500 kilometrów, a mimo to jesteśmy w stanie zrealizować nawet największe zamówienie już w kilka dni.

Jeśli szukasz stałego dostawcy na wyroby stalowe, świetnie trafiłeś! Chętnie podejmiemy współpracę z firmami. Prowadzimy sprzedaż hurtową i detaliczną. Jeżeli jesteś zainteresowany podjęciem współpracy, napisz do naszego handlowca, który przygotuje dla Ciebie indywidualną wycenę wraz z kosztami transportu!

Zaznaczamy iż realizujemy jedynie ilości hurtowe! 

Dlaczego warto skorzystać z oferty hurtowni stali Ulamex?

Hurtownia stali Zachodniopomorskie - Szczecin

Nasza firma na tle branży stalowej wyróżnia się elastycznością i indywidualnym podejściem do klienta. Nie tylko Szczecin może skorzystać z oferty naszej hurtowni. Produkty stalowe do miasta i okolicznych miejscowości możemy dostarczyć własnym transportem. Oddział hurtowni Ulamex nie znajduje się w Szczecinie, ale nie oznacza to problemów z dostawami. Każde zamówienie jesteśmy w stanie zrealizować w 48 godzin. Nasza firma zapewnia też rabaty dla stałych klientów, które dopasowane są do ilości zamawianego towaru i przygotowywane indywidualnie.

Zawsze dokładamy wszelkich starań, żeby kontakt z nami należał do efektywnych. W naszym dziale handlowym zatrudniamy specjalistów od lat działających w branży stalowej. Gwarantujemy indywidualne podejście, doradztwo i dokładne przedstawienie asortymentu. W razie potrzeby oferujemy także dodatkowe usługi jak projekt konstrukcji czy cięcie elementów na wymiar.

Chętnie podejmujemy współpracę z firmami. Posiadamy doświadczenie w obsłudze dużych zamówień. Zamówienia wysyłane są spedycją ale posiadamy też własny transport.

Jeśli jesteś zainteresowany podjęciem współpracy napisz czego potrzebujesz, skontaktuj się z naszym handlowcem, który prześle indywidualną wycenę towaru wraz z kosztami transportu.

Home page do góry
Platforma jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium