Hurtownia stali i aluminium Wielkopolskie – Poznań

Hurtownia stali Poznań

Jesteś mieszkańcem pięknego regionu, jakim jest Wielkopolska i szukasz stałego dostawcy stali i aluminium? Świetnie trafiłeś! Hurtownia stali ULAMEX posiada bogatą ofertę produktów ze stali ocynkowanej takich jak: profile ocynkowane, ogrodzenia panelowe, kraty pomostowe WEMA; stali nierdzewnej i aluminium – profile nierdzewne, blachy kwasoodporne, rury aluminiowe; stali czarnej: profile stalowe zamknięte, blachy gorącowalcowane, dwuetowniki, pręty zbrojeniowe, kątowniki. W naszym składzie stali znajdziesz również dział poświęcony elementom złącznym do fotowoltaiki. Fotowoltaika jest w naszym kraju coraz popularniejsza, dlatego zapotrzebowanie na elementy mocujące do paneli fotowoltaicznych rośnie. W naszej hurtowni kupisz między innymi profile do fotowoltaiki, klemy, uchwyty do paneli słonecznych oraz dwugwinty.

Przy większości prac produkcyjnych, budowlanych i monterskich istnieje potrzeba na zamówienie wyrobów stalowych. Pręty do zbrojenia czy stal w postaci blachy to materiały potrzebne na każdym placu budowy. Wiele wyrobów trafia także do przemysłu maszynowego, branży motoryzacyjnej czy innych dziedzin. Zamawiając produkty ze stali, warto skorzystać z oferty zaufanej firmy. Wówczas odbiorcy mogą liczyć na dostawę w terminie produktów, które obejmuje oferta.

Dla obszaru wielkopolski przygotowana została dobra oferta hurtowni Ulamex. Dostarczamy wyroby w różnych wariantach, kompleksowo zaspokajając potrzeby odbiorców. Oddział Poznań hurtowni Ulamex to zespół handlowców, którzy mogą przyjąć zamówienie na każdą ilość różnorodnego towaru. Dobra sieć autostrad łączących Poznań z naszą siedzibą pozwoli na bezproblemowe dostarczenie produktów do odbiorcy.

Co oferuje hurtownia stali Ulamex?

Hurtownia stali Ulamex ma dla swoich klientów ogromny wybór produktów hutniczych. Posiadamy w naszej ofercie różnego typu pręty przeznaczone do wykonywania zbrojenia czy konstrukcji ogrodniczych. Pręty mają różne średnice, a w ramach usługi jesteśmy w stanie dostarczyć je w odcinkach o wybranej długości. Wybierając pręty, można z naszej oferty wybrać także blachy czy profile ze stali. Oferujemy profile zimnogięte i walcowane na ciepło w różnych wariantach. Nasza firma ma także szeroki wybór rur i akcesoriów do tworzenia balustrad. Wiele produktów ze stali to konstrukcje przeznaczone dla fotowoltaiki.

Do naszej hurtowni zapraszamy po stal różnego typu. Oferujemy między innymi stal czarną, przeznaczoną do wykonywania różnorodnych konstrukcji. Ponadto w naszych magazynach znajduje się stal cynkowana ogniowo, przeznaczona do tworzenia konstrukcji zewnętrznych. W szczególnych konstrukcjach potrzebna będzie stal nierdzewna i kwasoodporna. Wszystkie produkty wykonywane są z wytopów wysokiej jakości, które mają znakomite parametry wytrzymałościowe.

Ulamex oddział Poznań - dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Trzydzieści lat na rynku usług związanych z dostawą stali pozwoliło nam zdobyć bogate doświadczenie. Doskonale orientujemy się w zapotrzebowaniu klientów i staramy się dostosować do ich potrzeb. Z naszej oferty już korzystają duże i mniejsze firmy, dla których Poznań jest głównym miejscem prowadzenia działalności. Jesteśmy w stanie zorganizować dostawę produktów hutniczych do bardzo dużych inwestycji oraz odpowiedzieć na stałe zapotrzebowanie każdej firmy produkcyjnej.

Nie tylko transport i szeroki wybór produktów może zachęcić do skorzystania z naszej oferty. Jesteśmy nastawieni na kontakt z klientem i stawiamy na dobrą komunikację. W naszej centrali pracują handlowcy z doświadczeniem na rynku stali. Doskonale znają asortyment i wiedzą, w jaki sposób doradzić najlepsze rozwiązanie. Traktujemy w równie poważny sposób zarówno firmy duże, jak i wykonujące niewielkie prace. Jednak dla stałych współpracowników przygotowaliśmy specjalny pakiet promocji i zniżek na zakup produktów.

 

Stal nierdzewna i aluminium

Małgorzata | nr kontaktowy: 729 052 523, mail: malgorzata.fidala@ulamex.com.pl

 

Stal ocynkowana

Anna | nr kontaktowy: 539 735 963, mail: ania@ulamex.com.pl

Paulina | nr kontaktowy: 882 350 556, mail: paulina.mizerska@ulamex.com.pl

Marcin | nr kontaktowy: 729 052 528, mail: marcin.marzec@ulamex.com.pl

 

Stal czarna

Magda | nr kontaktowy: 729 052 524, mail: magdalena.wieczorek@ulamex.com.pl

 

Fotowoltaika

Aneta | nr kontaktowy: 507 698 192, mail: aneta.szulowska@ulamex.com.pl

Marlena | nr kontaktowy: 690 393 081, mail: marlena.kister@ulamex.com.pl

Wiktoria | nr kontaktowy: 729 052 522, mail: wiktoria.rakowska@ulamex.com.pl

Sylwia | nr kontaktowy: 729 052 521, mail: sylwia.ekiel@ulamex.com.pl

do góry
Platforma jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium