Hurtownia stali i aluminium Warmińsko-mazurskie – Olsztyn

Hurtownia stali i aluminium Olsztyn

Hurtownia stali ULAMEX zajmuje się sprzedażą stali ocynkowanej, stali nierdzewnej i aluminium, ogrodzeń panelowych oraz elementów do fotowoltaiki. Siedziba naszej firmy znajduje się w centrum Polski, więc jesteśmy w stanie dostarczyć towar na terenie całego kraju. Dostarczamy zamówienia również do województwa warmińsko-mazurskiego do takich miast jak: Olsztyn, Szczytno, Ostróda, Giżycko, Elbląg. Profile ocynkowane, profile aluminiowe, ogrodzenia panelowe i wiele innych produktów dostarczamy niemal błyskawicznie. Posiadamy własne samochody, więc żadna odległość nie stanowi dla nas problemu.

Stal i wyroby hutnicze od wieków należą do materiałów, z których chętnie korzystają wykonawcy i inżynierowie. Łatwa obróbka i trwałość materiału sprawia, że wyroby hutnicze znajdują zastosowanie w wielu dziedzinach przemysłu. Ze stali i metali nieżelaznych korzysta produkcja, przemysł ciężki czy maszynowy. Dlatego niezależnie od profilu działalności firmy, warto skorzystać z oferty dobrego dostawcy. Dla przedsiębiorców, których obszarem działalności jest Olsztyn i okolice, stal, aluminium i wyroby z metali powstałe w hutach może dostarczyć firma Ulamex.

Artykuły ze stali nierdzewnej i czarnej w ofercie Ulamex

Olsztyn i całe województwo warmińsko-mazurskie może korzystać z asortymentu naszej firmy. Oferta obejmuje artykuły metalowe, wykonane z aluminium i wyroby hutnicze z nierdzewki. Zgromadzone wyroby to przede wszystkim pręty i rury wykorzystywane w pracach budowlanych. Ponadto do klienta jesteśmy w stanie wysłać różnego typu profile i kształtowniki oraz artykuły przeznaczone do tworzenia instalacji. Stal nierdzewna może służyć do budowy balustrad przez firmy wykończeniowe. Z kolei blachy z aluminium sprawdzą się jako element dekoracyjny.

Oferujemy także wysokiej jakości wyroby hutnicze przeznaczone do produkcji ogrodzeń. Ponadto wykonujemy usługi związane z asortymentem dla mniejszych i większych firm. Dla naszych klientów jesteśmy w stanie przeprowadzić cięcie na wymiar wyrobów ze stali. Obróbce poddajemy takie wyroby hutnicze jak: kątowniki, profile, blachy czy pręty zbrojeniowe. Ponadto nasza oferta zawiera wyroby wykorzystywane w branży fotowoltaicznej. Posiadamy profile, elementy złączne i inny asortyment, którego może potrzebować każda firma montująca panele w terenie.

Dlaczego warto sięgnąć po wyroby hutnicze od Ulamex?

Hurtownia Ulamex od 30 lat świadczy usługi i oferuje wyroby ze stali. Oddział w warmińsko-mazurskiem obsługuje wszystkie firmy na terenie województwa, a także Olsztyn. Jesteśmy firmą z doświadczeniem i renomą, dlatego współpracę z nami podejmują nawet bardzo duże firmy. Wiele lat na rynku daje gwarancję, że wyroby hutnicze dotrą zawsze na czas i wyznaczone miejsce także w warmińsko-mazurskiem.

Nasza hurtownia stalowa obsługuje klientów z branży budowlanej, deweloperskiej czy działających w przemyśle ciężkim. Ponadto stal dostarczamy również do mniejszych firm i wykonawców, którzy wykorzystują materiał do produkcji balustrad czy produktów dekoracyjnych. Wiele wyrobów hutniczych trafia również do klientów indywidualnych w całym kraju. Nasze materiały jesteśmy w stanie dostarczyć do klienta już w 48 godzin od złożenia zamówienia. Jeśli sprzedaż wyrobów hutniczych lub usługi cięcia obejmie spore zamówienie, na stal możemy udzielić korzystnych rabatów.

Sprzedaż naszych towarów zawsze prowadzona jest przez doświadczony personel. Handlowcy dobrze znają zapotrzebowanie branży i stal. Stawiają na dobry kontakt i zawsze są w stanie przekazać dokładne informacje na temat oferowanej stali. Dzięki temu nawet klienci, którzy nie są pewni, jakie materiały będą im potrzebne, mogą liczyć na pomoc.

 

Stal nierdzewna i aluminium

Marcin | nr kontaktowy: 784 605 643, mail: marcin.rak@ulamex.com.pl

 

Stal ocynkowana

Anna | nr kontaktowy: 789 195 549, mail: anna.rzymkowska@ulamex.com.pl

Izabela | nr kontaktowy: 539 737 955, mail: izabela@ulamex.com.pl

 

Stal czarna

Magda | nr kontaktowy: 729 052 524, mail: magdalena.wieczorek@ulamex.com.pl

 

Fotowoltaika

Aneta | nr kontaktowy: 507 698 192, mail: aneta.szulowska@ulamex.com.pl

Marlena | nr kontaktowy: 690 393 081, mail: marlena.kister@ulamex.com.pl

Wiktoria | nr kontaktowy: 729 052 522, mail: wiktoria.rakowska@ulamex.com.pl

Sylwia | nr kontaktowy: 729 052 521, mail: sylwia.ekiel@ulamex.com.pl

do góry
Platforma jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium