Warmińsko-mazurskie – Olsztyn

Hurtownia stali i aluminium Warmińsko-mazurskie – Olsztyn

Dla lokalizacji warmińsko-mazurskie dostępny jest transport z siedziby firmy w Tomaszowie Mazowieckim.

Stal nierdzewna i aluminium

Marcin | nr kontaktowy: 784 605 643 marcin.rak@ulamex.com.pl
Krzysztof | nr kontaktowy: 784 605 646 krzysztof.robak@ulamex.com.pl
Stal ocynkowana
Anna | nr kontaktowy: 789 195 549 anna.rzymkowska@ulamex.com.pl
Izabela | nr kontaktowy: 539 737 955 izabela.maj@ulamex.com.pl
Stal czarna
Bartłomiej | nr kontaktowy: 729 052 027 bartlomiej.szmigiel@ulamex.com.pl 
Magda | nr kontaktowy: 729 052 524 magdalena.wieczorek@ulamex.com.pl
Sylwia | nr kontaktowy: 882 350 557 sylwia.kryczka@ulamex.com.pl
Fotowoltaika
Aneta | nr kontaktowy: 507 698 192 aneta.szulowska@ulamex.com.pl
Marlena | nr kontaktowy: 690 393 081 marlena.kister@ulamex.com.pl
Sylwia | nr kontaktowy: 729 052 521 sylwia.ekiel@ulamex.com.pl

Skorzystaj z usługi firmy Ulamex - jak możemy Ci pomóc?

Ulamex - poznaj nasza firmę!

Hurtownia stali ULAMEX zajmuje się sprzedażą stali ocynkowanej, stali nierdzewnej i aluminium, ogrodzeń panelowych oraz elementów do fotowoltaiki. Siedziba naszej firmy znajduje się w centrum Polski, więc jesteśmy w stanie dostarczyć towar w obrębie całego kraju.

Gdzie dostarczamy?

Dostarczamy zamówienia również na terenie województwa warmińsko mazurskiego, do takich miast jak: Olsztyn, Szczytno, Ostróda, Giżycko, Elbląg. Stal zbrojeniowa, profile ocynkowane, profile aluminiowe, ogrodzenia panelowe i wiele innych produktów - wszystko to dostarczamy niemal błyskawicznie. Posiadamy własne samochody, więc żadna odległość nie stanowi dla nas problemu.

Hurtownia stali warmińsko mazurskie - dowieziemy produkty do Ciebie!

Stal i wyroby metalowe od wieków należą do materiałów, z których chętnie korzystają wykonawcy i inżynierowie. Łatwa obróbka i trwałość materiału sprawia, że produkty metalowe znajdują zastosowanie w wielu dziedzinach przemysłu. Ze stali i metali nieżelaznych korzysta produkcja, przemysł ciężki czy maszynowy.

W związku z tym, niezależnie od profilu działalności firmy, warto skorzystać z oferty dobrego i sprawdzonego dostawcy. Dla przedsiębiorców, których obszarem działalności jest Olsztyn i okolice, stal, aluminium i wyroby z metali powstałe w hutach może dostarczyć firma Ulamex.

Ulamex - dowozimy na terenie województwa warmińsko mazurskiego

Hurtownia stali i aluminium Warmińsko-mazurskie – Olsztyn

Serdecznie zapraszamy Klientów z miasta Olsztyn i całe województwo warmińsko-mazurskie. Oferta hurtowni obejmuje artykuły metalowe, kształtowniki wykonane z aluminium i produkty ze stali nierdzewnej. Oferujemy najlepszej jakości towar: atestowane pręty i rury, chętnie wykorzystywane w pracach budowlanych. Ponadto jesteśmy w stanie wysłać różnego typu kształtowniki oraz artykuły przeznaczone do tworzenia instalacji.

Co oferuje firma Ulamex?

Dostępna w naszej ofercie stal nierdzewna jest chętnie wybierana przez firmy wykończeniowe i nadaje się do budowy różnego rodzaju balustrad. Z kolei blachy z aluminium z naszej hurtowni sprawdzą się jako element dekoracyjny.

W ofercie naszej firmy znajdują się również wysokiej jakości wyroby hutnicze przeznaczone do budowy ogrodzeń. W odpowiedzi na zapotrzebowanie naszych klientów, nasza oferta poszerzona została o wyroby wykorzystywane w branży fotowoltaicznej. Posiadamy profile, elementy złączne i inny asortyment, którego może potrzebować każda firma montująca panele w terenie.

Dlaczego warto sięgnąć po wyroby hutnicze od Ulamex?

Stal i aluminium – dowieziemy do Olsztyna i okolic!

Hurtownia Ulamex od prawie 35 lat świadczy usługi i oferuje wyroby ze stali. Oddział w warmińsko-mazurskiem obsługuje wszystkie firmy na terenie województwa, a także Olsztyn. Jesteśmy firmą z doświadczeniem i renomą, dlatego współpracę z nami podejmują nawet bardzo duże firmy. Wiele lat na rynku daje gwarancję, że wyroby hutnicze dotrą zawsze na czas i wyznaczone miejsce także w warmińsko-mazurskiem.

Ulamex - współpracuj z nami!

Nasza hurtownia stalowa obsługuje klientów z branży budowlanej, deweloperskiej czy działających w przemyśle ciężkim. Ponadto stal dostarczamy również do mniejszych firm i wykonawców, którzy wykorzystują materiał do produkcji balustrad czy produktów dekoracyjnych. Nasze materiały jesteśmy w stanie dostarczyć do klienta już w 48 godzin od złożenia zamówienia. Jeśli sprzedaż wyrobów hutniczych obejmie zamówienie cało samochodowe, możliwa stanie się bezpłatna dostawa.

Sprzedaż naszych towarów zawsze prowadzona jest przez doświadczony personel. Handlowcy dobrze znają zapotrzebowanie branży i stal. Stawiają na dobry kontakt i zawsze są w stanie przekazać dokładne informacje na temat oferowanych produktów. Dzięki temu nawet klienci, którzy nie są pewni, jakie materiały będą im potrzebne, będą mogli liczyć na pomoc.

Uwaga: Zaznaczamy iż realizujemy jedynie ilości hurtowe! Cięcie i gięcie materiałów tylko we własnym zakresie.

Home page do góry
Platforma jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium