Świętokrzyskie – Kielce

Hurtownia stali Kielce - Świętokrzyskie

Dla lokalizacji Świętokrzyskie dostępny jest transport z siedziby firmy w Tomaszowie Mazowieckim.

Stal nierdzewna i aluminium

Marcin | nr kontaktowy: 784 605 643 marcin.rak@ulamex.com.pl
Krzysztof | nr kontaktowy: 784 605 646 krzysztof.robak@ulamex.com.pl
Stal ocynkowana
Magda | nr kontaktowy: 698 040 555 magda@ulamex.com.pl
Stal czarna
Robert | nr kontaktowy: 668 319 900 robert@ulamex.com.pl
Sylwia | nr kontaktowy: 882 350 557 sylwia.kryczka@ulamex.com.pl
Fotowoltaika
Aneta | nr kontaktowy: 507 698 192 aneta.szulowska@ulamex.com.pl
Marlena | nr kontaktowy: 690 393 081 marlena.kister@ulamex.com.pl
Sylwia | nr kontaktowy: 729 052 521 sylwia.ekiel@ulamex.com.pl

Hurtownia stali i aluminium Świętokrzyskie – Kielce

Zastosowanie stali węglowej

Wyroby ze stali wykorzystywane są niemal w każdej dziedzinie przemysłu. Wiele wyrobów hutniczych trafia do budownictwa, przemysłu ciężkiego czy maszynowego.

Jesteśmy dostarczycielami stali węglowej dla przemysłu i prywatnych użytkowników. Do każdego klienta podchodzimy w jednakowy sposób, dlatego z naszych usług korzysta również wiele mniejszych i średnich firm. Przy większych zamówieniach wyrobów ze stali wielu klientów może liczyć na wyjątkowe obniżki cen i rabaty. Ofertę zniżek oferuje także oddział Kielce, czyli osoby odpowiedzialne za współpracę z przedsiębiorstwami w świętokrzyskim.

Wyroby hutnicze w hurtowni Ulamex

Nasza firma oferuje rozbudowany asortyment produktów. Posiadamy wyroby hutnicze wykonane zarówno ze stali czarnej, ocynkowanej jak i kwasoodpornej. Oferujemy również blachy i inne wyroby z aluminium.

Hurtownia stali i aluminium Świętokrzyskie – Kielce

Ulamex zaopatruje wielu klientów z Kielc, oferując stal w kilku wariantach gatunkowych. Ponadto oferta wzbogacona jest o wyroby przeznaczone do tworzenia balustrad czy instalacji neutralnych chemicznie ze stali nierdzewnej.

Nasza firma poszerzyła również swój asortyment o systemy do montażu fotowoltaiki. Takie wyroby hutnicze w naszej ofercie są z chęcią wykorzystywane przez firmy świadczące usługi z zakresu fotowoltaiki.

Skorzystaj z wyrobów hutniczych w Kielcach

Wyroby ze stali możecie Państwo zamawiać także w województwie świętokrzyskim. Kielce czy inne większe miasta województwa położone są nieco ponad 100 kilometrów od głównej siedziby naszej hurtowni. Dzięki temu transport stali może zająć zaledwie kilka godzin. Z naszych usług i towarów korzysta wiele przedsiębiorstw w Kielcach i okolicach, dlatego dowóz materiału w wybrane rejony nie sprawi większego problemu.

Hurtownia stali i aluminium Świętokrzyskie – Kielce

Ulamex - skontaktuj się z nami

Na tej stronie znajdują się numery telefonów i kontakt do naszych konsultantów. Każdy z nich jest osobą kompetentną doskonale orientującą się w tematyce wyrobów ze stali. Chętnie pomożemy nawet przy nietypowych zleceniach, a dzięki bogatemu doświadczeniu szybko będziemy w stanie znaleźć skuteczne rozwiązanie nawet bardzo nietypowych problemów.

Hurtownia stali ULAMEX mieści się w okolicach Tomaszowa Mazowieckiego, niedaleko Łodzi oraz 100km od Warszawy. Dogodna lokalizacja tuż przy trasie S8 sprawa, że jesteśmy w stanie dostarczyć towar na terenie całej Polski w krótkim czasie. Posiadamy niemalże 35-lat doświadczenia w handlu i podejmujemy się nawet największych zamówień.

Serdecznie zapraszamy do współpracy klientów biznesowych

Chętnie współpracujemy z firmami, więc jeśli jesteś zainteresowany podjęciem współpracy, skontaktuj się z naszym handlowcem, który przygotuje dla Ciebie indywidualną wycenę towaru wraz z kosztami transportu.

Zaznaczamy iż realizujemy jedynie ilości hurtowe! 

Home page do góry
Platforma jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium