Hurtownia stali i aluminium Świętokrzyskie – Kielce

Hurtownia stali Kielce

Wyroby ze stali wykorzystywane są niemal w każdej dziedzinie przemysłu. Wiele wyrobów hutniczych trafia do budownictwa, przemysłu ciężkiego czy maszynowego. Stal wykonywana w procesach metalurgicznych interesuje również prywatne osoby i majsterkowiczów.


Kielce i oddziały przedsiębiorstw położne w okolicy miasta bardzo często związane są z przemysłem ciężkim. Na obszarze całego województwa działają liczne duże firmy związane z przemysłem cementowym, budowlanym czy energetyką. Zapotrzebowanie na pręty, blachy i inne wyroby metalurgiczne jest więc bardzo duże. Warto zatem poznać ofertę firmy Ulamex, która od trzydziestu lat wspiera wyrobami stalowymi cały kraj, także Kielce.

Dostarczamy stal i wyroby hutnicze dla przemysłu i prywatnych użytkowników. Nie ma dla nas większego znaczenia, czy wyroby zamawia większe przedsiębiorstwo budowlane, a może prywatny użytkownik. Do każdego klienta podchodzimy w jednakowy sposób, dlatego z naszych usług korzysta również wiele mniejszych i średnich firm. Przy większych zamówieniach wyrobów ze stali wielu klientów może liczyć na wyjątkowe obniżki cen i rabaty. Ofertę zniżek oferuje także oddział Kielce, czyli osoby odpowiedzialne za współpracę z przedsiębiorstwami w świętokrzyskim.

Wyroby hutnicze w hurtowni Ulamex

Oferta wyrobów hutniczych hurtowni Ulamex jest bardzo rozbudowana. Firmy, których siedzibą są Kielce i okoliczne miejscowości mogą zamówić stal w różnych wariantach. Wyroby hutnicze wykonywane są zarówno ze stali czarnej, cynkowanej i kwasoodpornej. Oferujemy również blachy i inne wyroby z aluminium, co jest ofertą szczególnie dla firm zaopatrujących Kielce w ogrodzenia zewnętrze czy dekoracje.

Wyroby hutnicze dla firm i prywatnych użytkowników to przede wszystkim profile, pręty i blachy. Oddział Kielce wiele wyrobów oferuje w kilku wariantach wymiarowych, dzięki czemu sprawdzą się przy różnorodnych zadaniach w Kielcach. Ponadto oferta wzbogacona jest o wyroby przeznaczone do tworzenia balustrad czy instalacji neutralnych chemicznie ze stali nierdzewnej. Takie wyroby hutnicze w naszej ofercie mogą być wykorzystywane przez firmy świadczące usługi z zakresu fotowoltaiki. Wszystkie wyroby hutnicze dla Kielc są wysokiej jakości, a w ramach dodatkowej usługi możemy przyciąć je na wymiar.

Skorzystaj z wyrobów hutniczych w Kielcach

Wyroby ze stali możecie Państwo zamawiać także w województwie świętokrzyskim. Kielce czy inne większe miasta województwa położone są nieco ponad 100 kilometrów od głównej siedziby naszej hurtowni. Dzięki temu transport stali może zająć zaledwie kilka godzin. Z naszych usług i towarów korzysta wiele przedsiębiorstw w Kielcach i okolicach, dlatego dowóz materiału w wybrane rejony nie sprawi większego problemu.

Na dole strony znajdują się numery telefonów i kontakt do naszych konsultantów. Każdy z nich jest osobą kompetentną doskonale orientującą się w tematyce wyrobów ze stali. Chętnie pomożemy nawet przy nietypowych zleceniach, a dzięki bogatemu doświadczeniu szybko będziemy w stanie znaleźć skuteczne rozwiązanie nawet bardzo nietypowych problemów.

Hurtownia stali ULAMEX mieści się w okolicach Tomaszowa Mazowieckiego, niedaleko Łodzi oraz 100km od Warszawy. Dogodna lokalizacja tuż przy trasie S8 sprawa, że jesteśmy w stanie dostarczyć towar na terenie całej Polski w krótkim czasie. Posiadamy 30-letnie doświadczenie w realizacji nawet największych zamówień.

Chętnie współpracujemy z firmami, więc jeśli jesteś zainteresowany podjęciem współpracy, skontaktuj się z naszym handlowcem, który przygotuje dla Ciebie indywidualną wycenę towaru wraz z kosztami transportu.

 

Stal nierdzewna i aluminium

Marcin | nr kontaktowy: 784 605 643, mail: marcin.rak@ulamex.com.pl

 

Stal ocynkowana

Magda | nr kontaktowy: 698 040 555, mail: magda@ulamex.com.pl

 

Stal czarna

Robert | nr kontaktowy: 668 319 900, mail: robert@ulamex.com.pl

 

Fotowoltaika

Aneta | nr kontaktowy: 507 698 192, mail: aneta.szulowska@ulamex.com.pl

Marlena | nr kontaktowy: 690 393 081, mail: marlena.kister@ulamex.com.pl

Wiktoria | nr kontaktowy: 729 052 522, mail: wiktoria.rakowska@ulamex.com.pl

Sylwia | nr kontaktowy: 729 052 521, mail: sylwia.ekiel@ulamex.com.pl

do góry
Platforma jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium