Śląskie - Katowice

Hurtownia stali Śląsk - Katowice

Stal jest materiałem bardzo powszechnym, który można wykorzystywać w różnych dziedzinach życia. Stosuje się go w branży budowlanej, budownictwie przemysłowym i drogowym jako materiał tworzący konstrukcję nośną. Wyroby stalowe znajdują niezwykle szerokie zastosowanie.

Stal nierdzewna i aluminium

Małgorzata | nr kontaktowy: 729052523 malgorzata.fidala@ulamex.com.pl
Stal ocynkowana
Anna | nr kontaktowy: 539 735 963 ania.wojtys@ulamex.com.pl
Paulina | nr kontaktowy: 882 350 556 paulina.mizerska@ulamex.com.pl
Marcin | nr kontaktowy: 729 052 528 marcin.marzec@ulamex.com.pl
Tomasz | nr kontaktowy: 729 052 530 tomasz.dula@ulamex.com.pl
Stal czarna
Tomasz | nr kontaktowy: 729 052 530 tomasz.ksyt@ulamex.com.pl
Fotowoltaika
Aneta | nr kontaktowy: 507 698 192 aneta.szulowska@ulamex.com.pl
Marlena | nr kontaktowy: 690 393 081 marlena.kister@ulamex.com.pl
Sylwia | nr kontaktowy: 729 052 521 sylwia.ekiel@ulamex.com.pl

Pręty, blachy i inne wyroby z dowozem na Śląsk

Hurtownia stali - co w ofercie?

Pręty okrągłe, kształtowniki gorącowalcowane, blachy, ceowniki czy profile ze stali mogą przydać się w przemyśle maszynowym jako elementy konstrukcyjne i materiały do przetwórstwa. Nasza hurtownia stali nierdzewnej i aluminium oferuje produkty, które sprostają wymaganiom branży, a także sprawdzą się przy amatorskim zastosowaniu.

Stal i materiały konstrukcyjne na terenie Śląska

Katowice to jeden z najlepiej rozwiniętych ośrodków w Polsce, w którym od dekad mocno rozwijał się przemysł. Choć obecnie wiele zakładów zakończyło już działalność, to nadal na obszarze miasta działają kopalnie, huty, a także wiele zakładów związanych z przemysłem maszynowym czy metalowym. Obecnie wiele firm walczy o swoją pozycję na rynku i szuka sprawdzonych dostawców.

Dołącz do Klientów zadowolonych z naszych usług!

Tysiące klientów ze Śląska, z którymi współpracujemy zdecydowało się na współpracę z naszą firmą. Profesjonalizm i działanie zgodnie z oczekiwaniami Klienta - to wartości nadrzędne dla naszej hurtowni.

Nasze przedsiębiorstwo obsługuje nie tylko Katowice, ale także wiele miast ościennych znajdujących się na terenie województwa śląskiego, jak i inne ośrodki na terenie całego kraju.


Profile, blachy, pręty i wiele innych - gotowe produkty do własnoręcznego cięcia

Co oferuje hurtownia stali i materiałów hutniczych?

Hurtownia stali Ulamex oferuje różnorodne wyroby hutnicze i metalurgiczne: pręty, kątowniki, blachy w różnych arkuszach, kształtowniki gorącowalcowane, ceowniki, rury i inne wyroby hutnicze. Poza produktami ze stali nierdzewnej i aluminium w naszej ofercie znajdują się także elementy wykonywane ze stali surowej oraz cynkowanej ogniowo. Produkty posiadają stosowne atesty, są zgodne z oczekiwaniami klientów i są dostępne w wielu formach i rozmiarach. Pozwoli to z pewnością dotrzeć z ofertą do firm reprezentujących różne branże.

Ulamex - Oferta skrojona na potrzeby Klienta

Wśród gotowych produktów znajdują się między innymi pręty zbrojeniowe i wiązałkowe. Pręty mają różne średnice, dlatego sprawdzą się jako zbrojenie główne oraz pomocnicze. Przy tworzeniu konstrukcji budowlanych konieczne może okazać się zastosowanie kątowników w różnych wariantach. Standardowe sprawdzą się przy konstrukcjach wewnątrz budynków mieszkalnych czy w obiektach małej architektury, z kolei dwuteowniki wykorzystywane są jako belki nośne.

Ulamex - sprawdź ogrodzenia dostępne w naszej ofercie

Sporo miejsca w asortymencie poświęcono elementom, które mogą być wykorzystywane do tworzenia ogrodzenia. Naszym klientom oferujemy głównie profile zamknięte ze stali i aluminium, a także dostępne na stanie balustrady ze stali nierdzewnej.

Elementy do fotowoltaiki - dostawa na Śląsk

Katowice i wszystkie miasta na Śląsku mogą skorzystać także z naszej oferty na elementy dla fotowoltaiki. Oferujemy między innymi profile i uchwyty montażowe, które umożliwiają mocowanie paneli słonecznych. Profesjonalne firmy zajmujące się fotowoltaiką sięgają też po ekierki trójkątne czy inne elementy monterskie, zgodne z obecnymi normami.

Stal i wyroby hutnicze- zamówienia na Śląsk i okolice Katowic

Nie każda hurtownia stali potrafi odnaleźć się we współpracy z największymi odbiorcami. W Ulamex przez wiele lat działalności nauczyliśmy się, w jaki sposób kompleksowo zaspokajać potrzeby małych i dużych odbiorców. Jesteśmy profesjonalnym dostawcą stali nierdzewnej i aluminium, który współpracuje z największymi przedsiębiorstwami. Nie zapominamy też o małych odbiorcach i prywatnych osobach, traktując ich potrzeby na równi z potentatami.

Zamów materiał dostępny w naszej ofercie!

Wyroby stalowe Ulamex - blachy, rury, pręty i wiele innych

Jako profesjonalna hurtownia stali oferujemy usługi dostawy. Dostarczymy pręty okrągłe, blachy, rury i inne produkty dostępne w naszym asortymencie, na wyznaczone przez klientów miejsce. Nasze magazyny znajdują się w odległości niespełna 200 kilometrów od Katowic, a samo przygotowanie przesyłki nie powinno zająć więcej czasu, niż 48 godzin. Wszystkie warunki zamówienie można ustalić telefonicznie z naszymi konsultantami.

Ulamex - zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej strony

Zaznaczamy iż realizujemy jedynie ilości hurtowe! Rury, pręty, blachy i inna stal dostępna w ofercie jest sprzedawana w całych sztangach/arkuszach. Nie świadczymy usługi cięcia i gięcia.

Home page do góry
Platforma jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium