Hurtownia stali i aluminium Katowice

Hurtownia stali i aluminium Katowice

Stal jest materiałem bardzo powszechnym, który można wykorzystywać w różnych dziedzinach życia. Stosuje się go w budownictwie mieszkaniowym, przemysłowym i drogowym jako materiał tworzący konstrukcję nośną. Ponadto pręty czy profile ze stali mogą przydać się w przemyśle maszynowym jako elementy konstrukcyjne i materiały do przetwórstwa. Nasza hurtownia stali nierdzewnej i aluminium oferuje produkty, które sprostają wymaganiom każdej z tych branży, a także sprawdzą się przy amatorskim zastosowaniu.

Katowice to jedno z najlepiej rozwiniętych miast w Polsce, w którym od dekad mocno rozwijał się przemysł. Choć obecnie wiele zakładów już zakończyło działalność, nadal na obszarze miasta działają kopalnie czy huty, a także wiele zakładów związanych z przemysłem maszynowym czy metalowym. Dla prawidłowego działania firmy ważne jest, żeby materiał dostarczała dobra hurtownia stali. Nasze przedsiębiorstwo obsługuje nie tylko Katowice, ale także wiele miast ościennych znajdujących się na terenie województwa śląskiego.

Co oferuje hurtownia stali i materiałów hutniczych?

Hurtownia stali Ulamex ma w swojej ofercie różnorodne wyroby hutnicze i metalurgiczne. Poza produktami ze stali nierdzewnej i aluminium oferujemy także elementy wykonywane ze stali surowej oraz cynkowanej ogniowo. Produkty dostępne są w wielu formach i rozmiarach, co pozwoli dotrzeć z ofertą do firm reprezentujących różne branże.

Wśród gotowych produktów znajdują się między innymi pręty zbrojeniowe i wiązałkowe. Pręty mają różne średnice, dlatego sprawdzą się jako zbrojenie główne oraz pomocnicze. Przy tworzeniu konstrukcji budowlanych konieczne będą kątowniki w różnych wariantach. Standardowe sprawdzą się przy konstrukcjach wewnątrz budynków mieszkalnych czy w obiektach małej architektury, z kolei dwuteowniki wykorzystywane są jako belki nośne. Sporo miejsca w asortymencie poświęcono elementom, które mogą być wykorzystywane do tworzenia ogrodzenia. Znajdują się tu głównie profile zamknięte ze stali i aluminium, a także gotowe balustrady ze stali nierdzewnej.

Katowice i wszystkie miasta na Śląsku mogą skorzystać także z naszej oferty na elementy dla fotowoltaiki. Oferujemy między innymi profile i uchwyty montażowe, które umożliwiają mocowanie paneli słonecznych. Profesjonalne firmy zajmujące się fotowoltaiką sięgają też po ekierki trójkątne czy inne elementy monterskie.

Hurtownia stali nierdzewnej i aluminium - skorzystaj z oferty profesjonalistów

Nie każda hurtownia stali potrafi odnaleźć się we współpracy z największymi odbiorcami. W Ulamex przez wiele lat działalności nauczyliśmy się, w jaki sposób kompleksowo zaspokajać potrzeby małych i dużych odbiorców. Jesteśmy profesjonalnym dostawcą stali nierdzewnej i aluminium, który współpracuje z największymi przedsiębiorstwami. Nie zapominamy też o małych odbiorcach i prywatnych osobach, traktując ich potrzeby na równi z potentatami.

Jako profesjonalna hurtownia stali oferujemy wiele usług związanych z zamówionymi towarami. Przede wszystkim można zlecić u nas cięcie prętów i innych elementów na wymiar dostosowany do indywidualnych potrzeb. W ten sposób zostanie ograniczona do minimum potrzeba cięcia na budowie. Do świadczonych usług należy także dostawa stali nierdzewnej i aluminium w wyznaczone przez klienta miejsce. Nasze magazyny znajdują się w odległości niespełna 200 kilometrów od Katowic, a samo przygotowanie przesyłki nie powinno zająć więcej czasu, niż 48 godzin. Wszystkie warunki zamówienie można ustalić telefonicznie z naszymi konsultantami.

 

Stal nierdzewna i aluminium

Martyna | nr kontaktowy: 729 052 520, mail: martyna.ostrowska@ulamex.com.pl

 

Stal ocynkowana

Anna | nr kontaktowy: 539 735 963, mail: ania@ulamex.com.pl

Paulina | nr kontaktowy: 882 350 556, mail: paulina.mizerska@ulamex.com.pl

Marcin | nr kontaktowy: 729 052 528, mail: marcin.marzec@ulamex.com.pl

 

Stal czarna

Magda | nr kontaktowy: 729 052 524, mail: magdalena.wieczorek@ulamex.com.pl

 

Fotowoltaika

Aneta | nr kontaktowy: 507 698 192, mail: aneta.szulowska@ulamex.com.pl

Marlena | nr kontaktowy: 690 393 081, mail: marlena.kister@ulamex.com.pl

Wiktoria | nr kontaktowy: 729 052 522, mail: wiktoria.rakowska@ulamex.com.pl

Sylwia | nr kontaktowy: 729 052 521, mail: sylwia.ekiel@ulamex.com.pl

do góry
Platforma jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium