Hurtownia stali i aluminium Pomorskie – Gdańsk

Hurtownia stali i aluminium Gdańsk

Jesteś mieszkańcem województwa pomorskiego? Gdańsk, Sopot, Gdynia – całe Trójmiasto może na nas liczyć! Hurtownia stali ULAMEX zajmuje się sprzedażą stali ocynkowanej, stali nierdzewnej i aluminium, stali czarnej oraz ogrodzeń panelowych. Posiadamy szeroką ofertę profili ocynkowanych, profili aluminiowych, profili nierdzewnych oraz profil do fotowoltaiki. Wszystkie profile stalowe wykonane są z najwyższej jakości stali. Siedziba naszej hurtowni znajduje się w centralnej Polsce niedaleko Łodzi, a dzięki dogodnej lokalizacji przy trasie S8 jesteśmy w stanie dostarczyć towar w każde miejsce w Polsce. Posiadamy własne samochody, a nasi kierowcy jeżdżą również na Pomorze!

Elementy stalowe i metale nieżelazne to produkty wykorzystywane w wielu dziedzinach przemysłu. Tradycyjny stop żelaza i węgla wykorzystywany jest w budownictwie oraz produkcji. Najczęściej przemysł wykorzystuje trwałe rury i blachy. Z kolei wyroby z aluminium i metali kolorowych mogą służyć do tworzenia konstrukcji zewnętrznych czy budowy elementów dekoracyjnych. Firmom, którym potrzebna jest stal nierdzewna czy inne metale, swoją ofertę poleca hurtownia Ulamex.

Całe Pomorze i obszar trójmiasta to strefa, w której realizowanych jest wiele inwestycji. Dlatego zapotrzebowanie na produkty ze stali, metali nieżelaznych czy innych wyrobów jest tutaj duże. Choć nasza hurtownia znajduje się w okolicach Łodzi, bez kłopotu możemy dowieźć stal także na Pomorze. Z naszą ofertą jesteśmy w stanie odwiedzić nie tylko Trójmiasto, ale nawet Pruszcz Gdański czy inne miejscowości. Dzięki bogatej ofercie stalowych rur czy metali kolorowych każda strona transakcji będzie zadowolona.

Co znajduje się w ofercie firmy Ulamex?

Hurtownia Ulamex ma ofertę wysokiej jakości wyrobów hutniczych, w tym stali nierdzewnej czy blachy z różnych materiałów. Oferujemy zarówno profile stalowe surowe i ocynkowane, jak i rury czy pręty z aluminium. Mamy w sprzedaży kształtowniki w różnych wariantach, które będą bazą dla konstrukcji z blachy. Wiele rozmiarów i średnic mają pręty, które można zastosować do tworzenia zbrojenia lub drobnych konstrukcji ogrodniczych.

Sporą część asortymentu stanowi stal nierdzewna i wykonane z niej produkty. Nasza hurtownia oferuje między innymi rury, które służą do prowadzenia instalacji technicznych lub budowy balustrady. Pręty, profile elka i inne kształtowniki sprawdzą się w tworzeniu konstrukcji zewnętrznych budynku. Ponadto z nierdzewki wykonywane są blachy ryflowane, które znajdują zastosowanie przy budowie ciągów komunikacyjnych i przy dekoracji.

Trójmiasto, Pruszcz Gdański, Pomorze - dlaczego warto skorzystać z oferty Ulamex?

Niezależnie od tego, czy siedzibą firmy jest duże miasto, czy niewielki Pruszcz Gdański, każda firma może skorzystać z naszej oferty. Nasz asortyment kierujemy do wszystkich podmiotów działających w branży usług lub produkcji. Produkty z żelaza, aluminium czy wyroby nieżelazne i inne metale jesteśmy w stanie dostarczyć dużym odbiorcom, jak i klientom indywidualnym. Wśród naszych odbiorców blach czy stali nierdzewnej znajdują się także bardzo duże firmy o znaczeniu strategicznym. To jest gwarancją, że nasza oferta zawiera produkty wysokiej jakości.

Nie każdy klient zna asortyment metali nieżelaznych czy aluminium. Dlatego w naszej hurtowni zatrudniamy doświadczoną kadrę pracowniczą, która od lat działa w branży. W razie potrzeby możemy doradzić wybór konkretnych wyrobów lub na specjalne życzenie sprowadzić profile nieżelazne czy rury o okreslonej średnic. Dla stałych klientów, którzy często korzystają z naszych usług przygotowaliśmy rabaty i zniżki. Zapraszamy do kontaktu pod jednym z poniższych numerów telefonu do naszych konsultantów.

 

Stal nierdzewna i aluminium

Małgorzata | nr kontaktowy: 729 052 523, mail: malgorzata.fidala@ulamex.com.pl

 

Stal ocynkowana

Anna | nr kontaktowy: 539 735 963, mail: ania@ulamex.com.pl

Paulina | nr kontaktowy: 882 350 556, mail: paulina.mizerska@ulamex.com.pl

Marcin | nr kontaktowy: 729 052 528, mail: marcin.marzec@ulamex.com.pl

 

Stal czarna

Magda | nr kontaktowy: 729 052 524, mail: magdalena.wieczorek@ulamex.com.pl

 

Fotowoltaika

Aneta | nr kontaktowy: 507 698 192, mail: aneta.szulowska@ulamex.com.pl

Marlena | nr kontaktowy: 690 393 081, mail: marlena.kister@ulamex.com.pl

Wiktoria | nr kontaktowy: 729 052 522, mail: wiktoria.rakowska@ulamex.com.pl

Sylwia | nr kontaktowy: 729 052 521, mail: sylwia.ekiel@ulamex.com.pl

do góry
Platforma jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium