Pomorskie – Gdańsk

Hurtownia stali i aluminium Pomorskie – Gdańsk

Dla lokalizacji pomorskie dostępny jest transport z siedziby firmy w Tomaszowie Mazowieckim.

Stal nierdzewna i aluminium

Małgorzata | nr kontaktowy: 729052523 malgorzata.fidala@ulamex.com.pl
Stal ocynkowana
Anna | nr kontaktowy: 539 735 963 ania.wojtys@ulamex.com.pl
Paulina | nr kontaktowy: 882 350 556 paulina.mizerska@ulamex.com.pl
Marcin | nr kontaktowy: 729 052 528 marcin.marzec@ulamex.com.pl
Stal czarna
Magda | nr kontaktowy: 729 052 524 magdalena.wieczorek@ulamex.com.pl
Fotowoltaika
Aneta | nr kontaktowy: 507 698 192 aneta.szulowska@ulamex.com.pl
Marlena | nr kontaktowy: 690 393 081 marlena.kister@ulamex.com.pl
Sylwia | nr kontaktowy: 729 052 521 sylwia.ekiel@ulamex.com.pl

Hurtownia Stali Ulamex - dowozimy na Pomorze

Trójmiasto i okolice - zamów artykuły stalowe!

Jesteś mieszkańcem województwa pomorskiego? Gdańsk, Sopot, Gdynia – całe Trójmiasto może na nas liczyć! Hurtownia ULAMEX zajmuje się sprzedażą stali ocynkowanej, nierdzewnej i aluminium, stali czarnej oraz ogrodzeń panelowych. Posiadamy szeroką ofertę profili ocynkowanych, profili aluminiowych, profili nierdzewnych oraz profil do fotowoltaiki.

Siedziba naszej hurtowni znajduje się w centralnej Polsce w województwie łódzkim, a dzięki dogodnej lokalizacji przy trasie S8 jesteśmy w stanie dostarczyć towar w każde miejsce w Polsce. Posiadamy własne samochody, a nasi kierowcy jeżdżą również na Pomorze!

Wyroby hutnicze i ich szerokie zastosowanie - sprawdź asortyment Ulamex!

Przemysł i budownictwo chętnie wykorzystują wyroby stalowe i metale nieżelazne. Wyroby hutnicze to bowiem nieodłączny element przy wznoszeniu rozmaitych konstrukcji stalowych.

Najczęściej wykorzystywanymi wyrobami hutniczymi w budownictwie są pręty żebrowane, trwałe rury, kształtowniki i blachy. Z kolei wyroby z aluminium i metali kolorowych mogą służyć do tworzenia konstrukcji zewnętrznych czy budowy elementów dekoracyjnych. Firmom, którym potrzebna jest stal nierdzewna czy inne metale, swoją ofertę poleca hurtownia Ulamex.


Hurtownia Ulamex - sprawdź nasz asortyment

Ulamex - dostawa na terenie całego kraju

Całe Pomorze i obszar trójmiasta to strefa, w której realizowanych jest wiele inwestycji. Dlatego zapotrzebowanie budownictwa na produkty ze stali, metali nieżelaznych czy innych wyrobów jest tutaj duże. Choć nasza hurtownia znajduje się w okolicach Łodzi, bez kłopotu możemy dowieźć szeroką gamę produktów stalowych także na Pomorze. Z naszą ofertą jesteśmy w stanie odwiedzić nie tylko Trójmiasto, ale nawet Pruszcz Gdański czy inne miejscowości.

Hurtownia stali pomorskie - skorzystaj z usług firmy Ulamex

Firma Ulamex w swojej ofercie posiada wysokiej jakości wyroby hutnicze, w tym elementy ze stali nierdzewnej czy blachy z różnych materiałów. Oferujemy zarówno profile stalowe surowe i ocynkowane, jak i rury czy pręty z aluminium. Mamy w sprzedaży kształtowniki w różnych wariantach, które stanowią bazę dla konstrukcji z blachy. Wśród produktów znajduje się też wiele rozmiarów i średnic prętów, które z powodzeniem można zastosować do tworzenia zbrojenia lub drobnych konstrukcji ogrodniczych.

Ulamex - dołącz do tysięcy zadowolonych Klientów z Pomorza!

Hurtownia stali i aluminium Pomorskie – Gdańsk

Niezależnie od tego, czy siedzibą firmy jest duże miasto, czy niewielki Pruszcz Gdański, każda firma może skorzystać z naszej oferty. Nasz asortyment kierujemy do wszystkich podmiotów działających w branży usług lub produkcji. Produkty z żelaza, aluminium czy wyroby nieżelazne i inne metale jesteśmy w stanie dostarczyć dużym odbiorcom. Wśród naszych odbiorców blach czy stali nierdzewnej znajdują się także bardzo duże firmy o znaczeniu strategicznym. To jest gwarancją, że nasza oferta zawiera produkty wysokiej jakości.

Hurtownia Ulamex - profesjonalne doradztwo

Nie każdy klient zna asortyment metali nieżelaznych czy aluminium. Dlatego w naszej hurtowni zatrudniamy doświadczoną kadrę pracowniczą, która od lat działa w branży. W razie potrzeby możemy doradzić wybór konkretnych wyrobów lub na specjalne życzenie sprowadzić profile nieżelazne czy rury o określonej średnic. Dla stałych klientów, którzy często korzystają z naszych usług przygotowaliśmy rabaty i zniżki. Zapraszamy do kontaktu pod jednym z poniższych numerów telefonu do naszych konsultantów.

Zaznaczamy iż realizujemy jedynie ilości hurtowe!

Home page do góry
Platforma jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium