Hurtownia stali i aluminium Podlaskie – Białystok

Hurtownia stali i aluminium Białystok

Stal należy do najpopularniejszych materiałów budowlanych. Wykorzystywana jest we wszystkich gałęziach przemysłu, do produkcji, w budownictwie czy tworzeniu maszyn. Profile i blachy z tego materiału są trwałe, łatwe w obróbce i pozwalają na cięcie wyrobów na wymiar. Wiele elementów stalowych oferuje hurtownia Ulamex. Asortyment wzbogacają także produkty aluminiowe, wykonane z metali kolorowych czy stal kwasoodporna i nierdzewna. Cały asortyment sprawdzi się przy pracach budowlanych, konstrukcjach inżynierskich czy wyposażaniu wnętrz. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą firmy działające na obszarze miasta Białystok oraz wszystkich inny okolicznych miejscowości. Oferta może okazać się konkurencyjna w porównaniu z asortymentem okolicznych firm oferujących takie materiały.

Stal nierdzewna, czarna i aluminium - co zawiera oferta Ulamex?

Każda firma działająca na terenie miasta Białystok może w naszej ofercie znaleźć wysokiej jakości produkty w wielu wymiarach i formach. Hurtownia Ulamex oferuje produkty związane z szeroko pojętą branżą hutniczą i metalową. Wiele miejsca w asortymencie zajmują blachy, rury i profile stalowe. Ponadto hurtownia oferuje pręty zbrojeniowe w wielu średnicach. Przy większych zamówieniach można zlecić cięcie prętów na wymiar lub wybrać cięcie ich na budowie już we własnym zakresie. Asortyment akcesoriów stalowych i nierdzewnych uzupełniają elementy aluminiowe. Warto zapoznać się z ofertą aluminiowych prętów, profili zamkniętych czy płaskowników, które sprawdzają się przy tworzeniu konstrukcji zewnętrznych.

Skorzystaj z oferty hurtowni stali i metali kolorowych Ulamex

Białystok i okoliczne miejscowości leżą w zasięgu dostaw naszej hurtowni. Odległość 300 kilometrów, która dzieli nasz magazyn ze stolicą województwa podlaskiego, nie jest wielką przeszkodą. Stal nierdzewna, czy profile aluminiowe jesteśmy w stanie dostarczyć na miejsce nawet do 48 godzin od złożenia zamówienia. Czas realizacji zależy od tego, czy będzie potrzebne cięcie prętów i profili, a także od wielkości stanów magazynowych.

W naszym dziale sprzedaży pracują handlowcy z bogatym doświadczeniem w branży stalowej i metali kolorowych. Dzięki temu są w stanie podpowiedzieć rozwiązania wygodne dla naszych klientów. Dobra znajomość asortymentu ułatwi zebranie zamówienia i ocenę czasu realizacji. Dzięki temu każdy z naszych klientów będzie w stanie zaplanować sobie prace związane z odbiorem stali czy wyrobów aluminiowych.

Z naszej oferty na zakup produktów żelaznych i metali kolorowych korzystają duże firmy przemysłowe i mniejsi odbiorcy. Z asortymentem trafiamy także do klientów indywidualnych. Nie boimy się realizacji dużych zamówień czy współpracy długofalowej, obejmującej Białystok i okoliczne miejscowości. Niezależnie od tego, jaki status ma firma, czy jest to spółka cywilna, spółka z o.o., a może działa na zlecenie samorządu, może liczyć na poważną ofertę z naszej strony. Dla największych odbiorców produktów hutniczych i metali kolorowych czekają rabaty i promocje.

Profile ocynkowane, profile aluminiowe, profile nierdzewne, blacha alucynk, pręty zbrojeniowe i dwuetowniki – wszystko możemy dowieźć do Białegostoku, Bielska Podlaskiego czy Łomży! Żadne miejsce nie stanowi dla nas problemu! Dowozimy towar na terenie całej Polski! Chętnie podejmujemy współpracę z firmami, dlatego jeśli jesteś zainteresowany podjęciem współpracy, zapraszamy do kontaktu z naszym handlowcem, który przygotuje dla Ciebie indywidualną wycenę wraz z kosztami transportu!

 

Stal nierdzewna i aluminium

Marcin | nr kontaktowy: 784 605 643, mail: marcin.rak@ulamex.com.pl

 

Stal ocynkowana

Anna | nr kontaktowy: 789 195 549, mail: anna.rzymkowska@ulamex.com.pl

Izabela | nr kontaktowy: 539 737 955, mail: izabela@ulamex.com.pl

 

Stal czarna

Magda | nr kontaktowy: 729 052 524, mail: magdalena.wieczorek@ulamex.com.pl

 

Fotowoltaika

Aneta | nr kontaktowy: 507 698 192, mail: aneta.szulowska@ulamex.com.pl

Marlena | nr kontaktowy: 690 393 081, mail: marlena.kister@ulamex.com.pl

Wiktoria | nr kontaktowy: 729 052 522, mail: wiktoria.rakowska@ulamex.com.pl

Sylwia | nr kontaktowy: 729 052 521, mail: sylwia.ekiel@ulamex.com.pl

do góry
Platforma jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium