Podlaskie – Białystok

Hurtownia stali podlaskie - stal zbrojeniowa i inne

Dla lokalizacji podlaskie dostępny jest transport z siedziby firmy w Tomaszowie Mazowieckim.

Stal nierdzewna i aluminium

Marcin | nr kontaktowy: 784 605 643 marcin.rak@ulamex.com.pl
Krzysztof | nr kontaktowy: 784 605 646 krzysztof.robak@ulamex.com.pl
Stal ocynkowana
Anna | nr kontaktowy: 789 195 549 anna.rzymkowska@ulamex.com.pl
Izabela | nr kontaktowy: 539 737 955 izabela.maj@ulamex.com.pl
Stal czarna
Bartłomiej | nr kontaktowy: 729 052 027 bartlomiej.szmigiel@ulamex.com.pl 
Magda | nr kontaktowy: 729 052 524 magdalena.wieczorek@ulamex.com.pl
Sylwia | nr kontaktowy: 882 350 557 sylwia.kryczka@ulamex.com.pl
Fotowoltaika
Aneta | nr kontaktowy: 507 698 192 aneta.szulowska@ulamex.com.pl
Marlena | nr kontaktowy: 690 393 081 marlena.kister@ulamex.com.pl
Sylwia | nr kontaktowy: 729 052 521 sylwia.ekiel@ulamex.com.pl

Stal należy do najpopularniejszych materiałów budowlanych. Wykorzystywana jest we wszystkich gałęziach przemysłu: od produkcji, po budownictwo czy tworzenie maszyn. Konstrukcje stalowe otaczają nas niemalże w każdym zakątku przestrzeni miejskiej. To absolutnie zrozumiałe, biorąc pod uwagę, iż profile i blachy z tego materiału są trwałe i łatwe w obróbce.

Hurtownia Ulamex zajmuje się profesjonalną dystrybucją elementów stalowych. Ofertę wzbogacają także produkty aluminiowe, czy stal kwasoodporna i nierdzewna. Cały asortyment sprawdzi się przy pracach budowlanych, konstrukcjach inżynierskich czy wyposażaniu wnętrz. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą firmy działające na obszarze miasta Białystok oraz wszystkich inny okolicznych miejscowości. Oferta może okazać się konkurencyjna w porównaniu z asortymentem okolicznych firm oferujących takie materiały.

Hurtownia stali Ulamex

Stal nierdzewna, czarna i aluminium - co zawiera oferta Ulamex?

Każda firma działająca na terenie miasta Białystok może w naszej ofercie znaleźć wysokiej jakości produkty w wielu wymiarach i formach. Hurtownia Ulamex oferuje produkty związane z szeroko pojętą branżą hutniczą i metalową. Wiele miejsca w asortymencie zajmują blachy, rury i profile stalowe.

Ponadto hurtownia oferuje pręty zbrojeniowe w wielu średnicach. Asortyment akcesoriów stalowych i nierdzewnych uzupełniają elementy aluminiowe. Warto zapoznać się z ofertą aluminiowych prętów, profili zamkniętych czy płaskowników, które sprawdzają się przy tworzeniu konstrukcji zewnętrznych.

Skorzystaj z oferty hurtowni stali i metali kolorowych Ulamex

Hurtownia stali - zamów kątowniki i dotnij je na pożądany wymiar!

Białystok i okoliczne miejscowości leżą w zasięgu dostaw naszej hurtowni. Odległość 300 kilometrów, która dzieli nasz magazyn ze stolicą województwa podlaskiego, nie jest wielką przeszkodą. Stal nierdzewna, czy profile aluminiowe jesteśmy w stanie dostarczyć na miejsce nawet do 48 godzin od złożenia zamówienia. Czas realizacji zależy od aktualnych stanów magazynowych.

W naszym oddział sprzedaż tworzą handlowcy z bogatym doświadczeniem w branży stalowej i metali kolorowych. Dzięki temu potrafią podpowiedzieć rozwiązania wygodne dla naszych klientów. Dobra znajomość asortymentu ułatwi zebranie zamówienia i ocenę czasu realizacji. Dzięki temu każdy z naszych klientów będzie w stanie zaplanować sobie prace związane z odbiorem stali czy wyrobów aluminiowych.

Z naszej oferty na zakup produktów żelaznych korzystają duże firmy przemysłowe i mniejsi odbiorcy.  Nie boimy się realizacji dużych zamówień czy współpracy długofalowej, obejmującej Białystok i okoliczne miejscowości. Niezależnie od tego, jaki status ma firma, czy jest to spółka cywilna, spółka z o.o., a może działa na zlecenie samorządu, może liczyć na poważną ofertę z naszej strony. Dla największych odbiorców produktów hutniczych czekają rabaty i promocje.

 Oddział Białystok - sprawdz kontakt i mail do handlowca z tego regionu!

 

Profile ocynkowane, profile aluminiowe, profile nierdzewne, blacha alucynk, pręty zbrojeniowe i dwuetowniki – wszystko możemy dowieźć do Białegostoku, Bielska Podlaskiego czy Łomży! Żadne miejsce nie stanowi dla nas problemu! Dowozimy towar na terenie całej Polski!

Chętnie podejmujemy współpracę z firmami, dlatego jeśli jesteś zainteresowany podjęciem współpracy, zapraszamy do kontaktu z naszym handlowcem, który przygotuje dla Ciebie indywidualną wycenę wraz z kosztami transportu! Skorzystaj z kontaktowego numeru kom naszego handlowca lub napisz mail.

Zaznaczamy iż realizujemy jedynie ilości hurtowe 

Home page do góry
Platforma jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium