Hurtownia stali Rzeszów

Hurtownia stali Rzeszów

Podkarpacie zachwyca swoim urokiem. To piękny region Polski, gdzie możemy wypocząć nad Jeziorem Solińskim, przespacerować się w Bieszczadzkim Parku Narodowym lub Połoninie Wetlińskiej. Rzeszów, Sanok, Przemyśl, Krosno, Jasło, Dębica, Mielec – do wszystkich tych miast jesteśmy w stanie dostarczyć zamówienie!

Przy poszukiwaniu dostawcy prętów, blachy czy innych wyrobów stalowych warto zatrzymać się na chwilę przy propozycji naszej hurtowni. Oferta produktów ze stali oferowanych przez Ulamex obejmuje wiele różnorodnych wyrobów. To ponad dziesięć tysięcy produktów, które mogą znaleźć zastosowanie w przemyśle ciężkim, budownictwie, tworzeniu konstrukcji inżynierskich czy wielu innych. Od ponad 30 lat działamy w branży, dostosowując asortyment produktów do potrzeb naszych klientów. Dzięki temu jesteśmy w stanie kompleksowo zaspokoić potrzeby dużych zakładów przemysłowych, mniejszych firm, a także klientów indywidualnych.

Rzeszów należy do miast, do którego bardzo często dostarczamy nasze wyroby. Z usług Ulamex korzystają także przedsiębiorstwa działające w innych miejscowościach województwa podkarpackiego. Oferta zadowoli nie tylko przemysł maszynowy i motoryzacyjny, ale i budownictwo oraz mniejsze zakłady rzemieślnicze. Dostarczamy towar wysokiej jakości wytwarzany z dobrych stopów stali w profesjonalnych zakładach metalurgicznych. Dysponujemy certyfikatami, które gwarantują parametry wytrzymałościowe sprzedawanych przez nas produktów.

Hurtownia stali i aluminium - przegląd asortymentu

Kompleksowe zaspokojenie wymagań branży to w naszym przypadku nie tylko puste hasło. Oferta obejmuje szeroki zakres wyrobów hutniczych, które odpowiadają na zapotrzebowanie różnych dziedzin przemysłu. Poszczególne produkty dokładamy do naszego asortymentu w odpowiedzi na głosy ze strony odbiorców. Dzięki temu po blachy, profile czy płaskowniki nie trzeba zgłaszać się do innych dostawców.

Właśnie wspomniane profile to jedna z najciekawszych grup produktów, jakie mamy w swojej ofercie. Poszczególne elementy wykonywane są z różnych materiałów, w tym z blachy nierdzewnej czy cynkowanej ogniowo. Profile mogą mieć różne kształty, począwszy od otwartych kątowników, po zamknięte w kształcie prostokątnym lub kwadratowym. Poszczególne elementy różnią się wymiarami ścian zewnętrznych, a także grubością blachy, jaka została wykorzystana do ich formowania.

Sporą popularnością w naszej ofercie cieszą się też inne produkty ze stali czarnej, nierdzewnej czy aluminium. Warto sprawdzić blachy płaskie i ryflowane, które mogą być przydatne do tworzenia rozmaitych konstrukcji. Ponadto w ofercie znajdują się pręty zbrojeniowe o różnych średnicach, które można stosować do tworzenia koszy zbrojeniowych. Rury ze stali nierdzewnej znajdą zastosowanie przy tworzeniu balustrad, czy instalacji chemicznych. Asortyment uzupełniają produkty przeznaczone do montażu paneli fotowoltaicznych, a także ogrodzenia panelowe.

Zakup wyrobów hutniczych tylko w Ulamex

Hurtownia Ulamex nie jest jak wiele innych podobnych przedsiębiorstw. Działamy nieprzerwanie od ponad 30 lat, a wielu klientów pozostaje z nami od samego początku działalności. Cenimy sobie dobrą współpracę, dlatego do kontaktów z klientem kierujemy tylko najbardziej doświadczonych handlowców. Ci specjaliści doskonale wiedzą, jaki asortyment obejmuje oferta hurtowni, dlatego są w stanie doradzić najlepsze rozwiązanie. Dodatkowo dla szczególnych klientów przygotowujemy specjalne rabaty.

Zaletą korzystania z naszych usług jest też szybka dostawa produktów na Podkarpacie. Nasze magazyny są oddalone od Rzeszowa o niespełna 300 kilometrów, co nie stanowi wielkiego wyzwania dla zatrudnionych kierowców. Spore stany magazynowe i sprawność pracowników sprawiają, że zamówiona stal, aluminium czy nierdzewka mogą dotrzeć na miejsce nawet po dwóch dniach.


 

Stal nierdzewna i aluminium

Marcin | nr kontaktowy: 784 605 643, mail: marcin.rak@ulamex.com.pl

 

Stal ocynkowana

Anna | nr kontaktowy: 789 195 549, mail: anna.rzymkowska@ulamex.com.pl

Izabela | nr kontaktowy: 539 737 955, mail: izabela@ulamex.com.pl

 

Stal czarna

Sylwia | nr kontaktowy: 882 350 557, mail: sylwia.kryczka@ulamex.com.pl

 

Fotowoltaika

Aneta | nr kontaktowy: 507 698 192, mail: aneta.szulowska@ulamex.com.pl

Marlena | nr kontaktowy: 690 393 081, mail: marlena.kister@ulamex.com.pl

Wiktoria | nr kontaktowy: 729 052 522, mail: wiktoria.rakowska@ulamex.com.pl

Sylwia | nr kontaktowy: 729 052 521, mail: sylwia.ekiel@ulamex.com.pl

do góry
Platforma jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium