Podkarpackie - Rzeszów

Hurtownia stali Podkarpackie - Rzeszów

Dla lokalizacji podkarpackie dostępny jest transport z siedziby firmy w Tomaszowie Mazowieckim.

Stal nierdzewna i aluminium

Marcin | nr kontaktowy: 784 605 643 marcin.rak@ulamex.com.pl
Krzysztof | nr kontaktowy: 784 605 646 krzysztof.robak@ulamex.com.pl
Stal ocynkowana
Anna | nr kontaktowy: 789 195 549 anna.rzymkowska@ulamex.com.pl
Izabela | nr kontaktowy: 539 737 955 izabela.maj@ulamex.com.pl
Stal czarna
Bartłomiej | nr kontaktowy: 729 052 027 bartlomiej.szmigiel@ulamex.com.pl 
Magda | nr kontaktowy: 729 052 524 magdalena.wieczorek@ulamex.com.pl
Sylwia | nr kontaktowy: 882 350 557 sylwia.kryczka@ulamex.com.pl
Fotowoltaika
Aneta | nr kontaktowy: 507 698 192 aneta.szulowska@ulamex.com.pl
Marlena | nr kontaktowy: 690 393 081 marlena.kister@ulamex.com.pl
Sylwia | nr kontaktowy: 729 052 521 sylwia.ekiel@ulamex.com.pl

Hurtownia Ulamex - Rzeszów, dostarczamy rury bez szwu i inne

Podkarpacie zachwyca swoim urokiem. To piękny region Polski, gdzie możemy wypocząć nad Jeziorem Solińskim, przespacerować się w Bieszczadzkim Parku Narodowym lub Połoninie Wetlińskiej. Rzeszów, Sanok, Przemyśl, Krosno, Jasło, Dębica, Mielec – to kluczowe miasta tego malowniczego regionu. Do wszystkich z nich jesteśmy też w stanie dostarczyć nasze wyroby hutnicze!

Sprzedaż wyrobów hutniczych - sprawdź ofertę dla Podkarpacia

Przy poszukiwaniu dostawcy prętów, blachy czy innych wyrobów stalowych warto zatrzymać się na chwilę przy propozycji naszej hurtowni. Oferta produktów ze stali oferowanych przez Ulamex obejmuje wiele różnorodnych wyrobów. To ponad dziesięć tysięcy produktów, które mogą znaleźć zastosowanie w przemyśle ciężkim, budownictwie, tworzeniu konstrukcji inżynierskich czy wielu innych. Od prawie 35 lat działamy w branży, dostosowując asortyment produktów do potrzeb naszych klientów. Dzięki temu jesteśmy w stanie kompleksowo zaspokoić potrzeby dużych zakładów przemysłowych, mniejszych firm.

Woj Podkarpackie - sprawdź naszą stal z Ulamex!

Wyroby hutnicze Rzeszów - blachy, rury ocynkowane i wiele innych!

Rzeszów należy do miast, do którego bardzo często dostarczamy nasze wyroby. Z usług Ulamex korzystają także przedsiębiorstwa działające w innych miejscowościach województwa podkarpackiego. Oferta zadowoli nie tylko przemysł maszynowy i motoryzacyjny, ale i budownictwo oraz mniejsze zakłady rzemieślnicze. Dostarczamy towar wysokiej jakości wytwarzany w profesjonalnych zakładach metalurgicznych, z dobrych stopów stali. Dysponujemy certyfikatami, które gwarantują parametry wytrzymałościowe sprzedawanych przez nas produktów.

Produkty stalowe i wyroby aluminiowe - przegląd asortymentu Ulamex

Kompleksowe zaspokojenie wymagań branży to w naszym przypadku nie tylko puste hasło. W Ulamex oferujemy szeroki zakres wyrobów hutniczych, które odpowiadają na zapotrzebowanie różnych dziedzin przemysłu. Dzięki temu po rury, blachy czy płaskowniki nie trzeba zgłaszać się do innych dostawców.

Profile to wyroby hutnicze cieszące się ogromną popularnością. Do ich produkcji często używa się blachy ocynkowane, nierdzewne lub czarne. Profile mogą mieć różne kształty, począwszy od otwartych kątowników, po zamknięte w kształcie prostokątnym lub kwadratowym. Poszczególne elementy różnią się wymiarami ścian zewnętrznych, a także grubością blachy, jaka została wykorzystana do ich formowania.

Sporą popularnością w naszej ofercie cieszą się też inne produkty ze stali czarnej, nierdzewnej czy wyroby aluminiowe. Budujesz konstrukcje stalowe? Koniecznie sprawdź blachy płaskie i ryflowane, które mogą być przydatne do odpowiedniego wykończenia przedsięwzięcia. Ponadto znajdziesz u nas pręty zbrojeniowe o różnych średnicach, które można stosować do tworzenia koszy zbrojeniowych.

Rury ze stali nierdzewnej znajdą zastosowanie przy tworzeniu balustrad, czy instalacji chemicznych. Asortyment dostępny na stronie uzupełniają produkty przeznaczone do montażu paneli fotowoltaicznych, a także ogrodzenia panelowe.

Zakup wyrobów hutniczych tylko w Ulamex

Hurtownia stali Podkarpackie - stal, blachy i profile ze szwem napylonym

Hurtownia Ulamex nie jest jak wiele innych podobnych przedsiębiorstw. Działamy nieprzerwanie od ponad 35 lat, a wielu klientów pozostaje z nami od samego początku działalności. Cenimy sobie dobrą współpracę, dlatego do kontaktów z klientem kierujemy tylko najbardziej doświadczonych handlowców. Ci specjaliści doskonale wiedzą, jaki asortyment obejmuje oferta hurtowni, dlatego są w stanie doradzić najlepsze rozwiązanie. Dodatkowo dla szczególnych klientów przygotowujemy specjalne rabaty na stal.

Zaletą korzystania z naszych usług jest też szybka dostawa produktów na Podkarpacie. Nasze magazyny są oddalone od Rzeszowa o niespełna 300 kilometrów, co nie stanowi wielkiego wyzwania dla zatrudnionych kierowców. Spore stany magazynowe i sprawność pracowników sprawiają, że zamówiona stal, aluminium czy nierdzewka mogą dotrzeć na miejsce nawet po dwóch dniach.

Zaznaczamy iż realizujemy jedynie ilości hurtowe! 

Home page do góry
Platforma jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium