Hurtownia stali Opole

Hurtownia stali Opole

Przemysł maszynowy, budownictwo mieszkaniowe i drogowe, czy prace wykończeniowe. W wielu dziedzinach naszego życia stosowana jest stal w różnej formie. Ogromne ilości stali i aluminium trafiają do budownictwa, gdzie wykorzystywane są do budowy konstrukcji inżynierskich czy drogowych. Nawet przy pracach wokół domu czy samodzielnych pracach warsztatowych mogą być potrzebne blachy, czy pręty ze stali.

Hurtownia Ulamex obsługuje cały obszar kraju, w tym Opole i województwo opolskie. Jest to rejon, na którym prowadzi się sporo inwestycji i realizuje wymagające projekty budowlane. Także wiele przedsiębiorstw działających na terenie miasta potrzebuje dobrej jakości stali. Swoje siedziby mają tu firmy z branży maszynowej czy motoryzacyjnej, a wiele podmiotów współpracuje z tymi największymi. Dlatego pewny i sprawdzony dostawca produktów ze stali może okazać się ważnym ogniwem w działalności. Zauważyło to już wiele firm z opolskiego, które do realizacji swojego biznesowego celu wykorzystują usługi Ulamex.

Asortyment stali i wyrobów hutniczych

Już po pierwszym zapoznaniu się z naszym asortymentem można dostrzec ogromny wybór produktów ze stali i aluminium. W ofercie hurtowni Ulamex znajdują się różnego rodzaju wyroby hutnicze, którym w procesach metalurgicznych nadano różnorodne formy i rozmiary. Poszczególne elementy wykonywane są nie tylko ze stali czarnej i aluminium. Sporą część naszej oferty stanowią produkty pokryte warstwą ocynku, czy przygotowane ze stali nierdzewnych i kwasoodpornych.

Oferta hurtowni zawiera między innymi profile ze stali czarnej, nierdzewnej i aluminium. Produkty mają różne kształty, począwszy od płaskowników, poprzez kątowniki i ceowniki, aż do profili zamkniętych. Posiadamy w ofercie także rury stalowe o różnych średnicach oraz blachy płaskie i ryflowane, a nawet stal do balustrad. W pracach budowlanych mogą się okazać niezbędne pręty stalowe o różnych średnicach, które sprawdzą się w czasie zbrojenia stropów i fundamentów. Wszystkie wyroby dostępne są w wielu wariantach wymiarowych, a w ramach usługi istnieje możliwość przycięcia ich na wymiar.

Nasza oferta zawiera także wiele wyrobów dedykowanych tylko fotowoltaice. Elementy przeznaczone są do budowy konstrukcji nośnych, do których można zamocować panele. Oferta obejmuje takie akcesoria jak szyny montażowe, łączniki czy uchwyty pozwalające na mocowanie paneli.

Hurtownia stali i aluminium w Ulamex - dlaczego warto korzystać z naszej oferty?

Wszystkie osoby prywatne i przedsiębiorców, którzy prowadzą działalność w Opolu, zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Zróżnicowany asortyment to tylko jeden z elementów zachęty, który przygotowaliśmy dla klientów z opolskiego. Zapewniamy też profesjonalną obsługę i wysoki standard konsultacji z klientem. Dbamy też o jakość usług świadczonych na rzecz naszych współpracowników. W naszym zespole znajdują się handlowcy znakomicie poruszający się w branży i świetnie znający nasz asortyment. Dzięki temu każdy z klientów może liczyć na poradę czy szczegółowe przedstawienie asortymentu.

Nasze produkty możemy dostarczyć w wybrane miejsce w Opolu czy okolicznych miastach. Odległość pomiędzy centrum miasta i naszym magazynem to około 200 kilometrów, dlatego sam transport nie stanowi problemu. Towar jesteśmy w stanie przygotować nawet w 48 godzin od złożenia zamówienia, dzięki czemu stal i aluminium dotrą do klienta bardzo szybko. W ten sposób uniknie się przerw w pracach budowlanych czy produkcyjnych.

Nasi handlowcy posiadają doświadczenie i szeroką wiedzę, służą radą i pomocą w razie jakichkolwiek pytań. Nasi handlowcy są w stanie zrealizować każde zamówienie i zapewniają kompleksową obsługę klienta od złożenia zamówienia aż po dostarczenie towaru do klienta.

Jeśli jesteś zainteresowany współpracą, zapraszamy do kontaktu! Chętnie podejmiemy współpracę z firmami!


 

Stal nierdzewna i aluminium

Martyna | nr kontaktowy: 729 052 520, mail: martyna.ostrowska@ulamex.com.pl

 

Stal ocynkowana

Anna | nr kontaktowy: 539 735 963, mail: ania@ulamex.com.pl

Paulina | nr kontaktowy: 882 350 556, mail: paulina.mizerska@ulamex.com.pl

Marcin | nr kontaktowy: 729 052 528, mail: marcin.marzec@ulamex.com.pl

 

Stal czarna

Magda | nr kontaktowy: 729 052 524, mail: magdalena.wieczorek@ulamex.com.pl

 

Fotowoltaika

Aneta | nr kontaktowy: 507 698 192, mail: aneta.szulowska@ulamex.com.pl

Marlena | nr kontaktowy: 690 393 081, mail: marlena.kister@ulamex.com.pl

Wiktoria | nr kontaktowy: 729 052 522, mail: wiktoria.rakowska@ulamex.com.pl

Sylwia | nr kontaktowy: 729 052 521, mail: sylwia.ekiel@ulamex.com.pl

do góry
Platforma jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium