Opolskie - Opole

Hurtownia stali Opolskie - Opole

Dla lokalizacji opolskie dostępny jest transport z siedziby firmy w Tomaszowie Mazowieckim.

Stal nierdzewna i aluminium

Małgorzata | nr kontaktowy: 729052523 malgorzata.fidala@ulamex.com.pl
Stal ocynkowana
Anna | nr kontaktowy: 539 735 963 ania.wojtys@ulamex.com.pl
Paulina | nr kontaktowy: 882 350 556 paulina.mizerska@ulamex.com.pl
Marcin | nr kontaktowy: 729 052 528 marcin.marzec@ulamex.com.pl
Stal czarna
Tomasz | nr kontaktowy: 729 052 530 tomasz.ksyt@ulamex.com.pl
Fotowoltaika
Aneta | nr kontaktowy: 507 698 192 aneta.szulowska@ulamex.com.pl
Marlena | nr kontaktowy: 690 393 081 marlena.kister@ulamex.com.pl
Sylwia | nr kontaktowy: 729 052 521 sylwia.ekiel@ulamex.com.pl

Przemysł maszynowy, budownictwo mieszkaniowe i drogowe, czy prace wykończeniowe. Wszystkie te branże korzystają z podstawowego materiału - stali. Ogromne ilości tego produktu jak i aluminium trafiają do budownictwa, gdzie wykorzystywane są do wznoszenia konstrukcji inżynierskich czy drogowych. Wyroby hutnicze znajdują swoje użycie również w przypadku odbiorców indywidualnych. Remonty wokół domu czy prace około warsztatowe były by niemożliwe bez użycia podstawowych materiałów stalowych.

Rury, kształtowniki, stal nierdzewna, aluminium - hurtownia stali Ulamex dla miasta Opole

Stal i wyroby hutnicze - Opole

Hurtownia Ulamex obsługuje cały obszar kraju, w tym Opole i województwo opolskie. Jest to rejon, na którym prowadzi się sporo inwestycji i realizuje wymagające projekty budowlane. Wiele przedsiębiorstw działających na terenie tego miasta potrzebuje dobrej jakości stali. Swoje siedziby mają tu firmy z branży maszynowej czy motoryzacyjnej, a wiele podmiotów podejmuje stałą współpracę z największymi graczami na rynku. Dlatego pewny i sprawdzony dostawca produktów ze stali może okazać się ważnym ogniwem w działalności. Zauważyło to już wiele firm z opolskiego, które do realizacji swojego biznesowego celu wykorzystują usługi Ulamex.

Asortyment stali i wyrobów hutniczych - Opole

Już po pierwszym zapoznaniu się z naszym asortymentem można dostrzec ogromny wybór produktów ze stali i aluminium. W ofercie hurtowni Ulamex znajdują się różnego rodzaju wyroby hutnicze, którym w procesach metalurgicznych nadano różnorodne formy i rozmiary. Poszczególne elementy wykonywane są nie tylko ze stali czarnej i aluminium. Sporą część naszej oferty stanowią produkty pokryte warstwą ocynku, czy przygotowane ze stali nierdzewnych i kwasoodpornych.

Oferta hurtowni to między innymi stal zbrojeniowa, pręty zbrojeniowe, profile ze stali czarnej, nierdzewnej i aluminium. Produkty mają różne kształty, począwszy od płaskowników, poprzez kątowniki i ceowniki, aż do profili zamkniętych. Posiadamy w ofercie także rury stalowe o różnych średnicach oraz blachy płaskie i ryflowane, a nawet stal do balustrad. Zapewniamy naszym klientom szeroką gamę asortymentu, niezbędnego do produkcji produktów i podjęcia nawet najbardziej wymagających zleceń.

W pracach budowlanych mogą się okazać niezbędne pręty stalowe o różnych średnicach, które sprawdzą się w czasie zbrojenia stropów i fundamentów. Wszystkie wyroby dostępne są w wielu wariantach wymiarowych i wyróżniają się ponadprzeciętną jakością.

Zamów stal z hurtowni Ulamex - Opole i okolice

Nasza oferta zawiera także wiele produktów dedykowanych tylko fotowoltaice. Są to przede wszystkim elementy przeznaczone są do budowy konstrukcji nośnych, do których można zamocować panele. Ponadto, posiadamy liczne akcesoria do fotowoltaiki, jak szyny montażowe, łączniki czy uchwyty pozwalające na mocowanie paneli.

Hurtownia stali i aluminium w Ulamex - oferta dla miasta Opole

Wszystkie osoby prywatne i przedsiębiorców, którzy prowadzą działalność w Opolu, zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Zróżnicowany asortyment to tylko jeden z elementów zachęty, który przygotowaliśmy dla klientów z opolskiego. Zapewniamy też profesjonalną obsługę i wysoki standard konsultacji z klientem. Dbamy też o jakość usług świadczonych na rzecz naszych współpracowników. W naszym zespole znajdują się handlowcy znakomicie poruszający się w branży i świetnie znający nasz asortyment. Dzięki temu każdy z klientów może liczyć na poradę czy szczegółowe przedstawienie asortymentu.

Wyroby stalowe hurtownia Ulamex - Opole i okolice

 

Nasze produkty możemy dostarczyć w wybrane miejsce w Opolu czy okolicznych miastach. Odległość pomiędzy centrum miasta i naszym magazynem to około 200 kilometrów, dlatego sam transport nie stanowi problemu. Towar jesteśmy w stanie przygotować nawet w 48 godzin od złożenia zamówienia, dzięki czemu stal i aluminium dotrą do klienta bardzo szybko. W ten sposób uniknie się przerw w pracach budowlanych czy produkcyjnych.

Nasi handlowcy posiadają doświadczenie i szeroką wiedzę, służą radą i pomocą w razie jakichkolwiek pytań. Nasi handlowcy są w stanie zrealizować każde zamówienie i zapewniają kompleksową obsługę klienta od złożenia zamówienia aż po dostarczenie towaru do klienta.

Jeśli jesteś zainteresowany współpracą, zapraszamy do kontaktu! Chętnie podejmiemy współpracę z firmami!

Zaznaczamy iż realizujemy jedynie ilości hurtowe!

 
Home page do góry
Platforma jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium