Hurtownia stali i aluminium Kraków

Hurtownia stali i aluminium Kraków

Stal wykorzystywana jest w budownictwie i produkcji. Tworzone są z niej pojazdy, maszyny czy elementy użytkowe. Znajduje zastosowanie w wielu dziedzinach życia i dziś trudno wyobrazić sobie funkcjonowanie bez niej. Hurtownia stali i aluminium Ulamex oferuje produkty, które są w stanie zaspokoić zapotrzebowanie każdej z tych stref. Mogą trafić do budownictwa czy przemysłu, a wysoka jakość stopów potwierdzona certyfikatami pozwala spokojnie wykorzystywać je nawet przy najbardziej wymagających inwestycjach.

Ulamex dostarcza stal do wielu przedsiębiorstw i prywatnych odbiorców w Krakowie oraz okolicznych miejscowościach. Stal trafia nie tylko do przemysłu związanego z motoryzacją czy branżą maszynową. Profile ze stali blachy czy pręty żebrowane wykorzystywane są w licznych inwestycjach budowlanych i drogowych. Niewielka odległość naszych magazynów od miasta sprawia, że szybko i sprawnie jesteśmy w stanie zaopatrywać wszystkich klientów w Małopolsce.

Oferta wyrobów ze stali i metali nieżelaznych

Produkty zgromadzone w naszym asortymencie zaspokoją zapotrzebowanie nawet najbardziej wymagających klientów. Dysponujemy wyrobami, które mogą być wykorzystywane na potrzeby budownictwa, produkcji czy domowym zastosowaniu. Do sprzedaży przeznaczona jest surowa stal czarna, stal nierdzewna, ocynkowana ogniowo, oraz wiele wyrobów z aluminium. Ponadto dysponujemy produktami ze stali, które wykorzystywane są do budowy konstrukcji fotowoltaicznych. Są to głównie elementy złączne i profile tworzące konstrukcję nośną dla ekranów solarnych.

Ogromny wybór dostępnych produktów to cecha charakterystyczna naszej hurtowni. W ofercie znajduje się wiele wyrobów, które mogą być wykorzystywane do różnorodnych zadań. W budownictwie sprawdzą się między innymi pręty zbrojeniowe wysokiej jakości w wielu średnicach. Poza tym w budownictwie mogą przydać się profile stalowe o sporej trwałości i dobrej jakości. Można wybrać między innymi kątowniki z blachy w kilku wariantach grubości. Rozmaite blachy, także nierdzewne wykorzystywane są do tworzenia profili zamkniętych.

Sporą część asortymentu stanowią płaskowniki ze stali czarnej, ale także nierdzewne i aluminiowe. Dobrej jakości blachy można wykorzystywać do wznoszenia budynków gospodarczych czy magazynowych. Sprawdzają się także przy majsterkowaniu i tworzeniu konstrukcji dla motoryzacji. W ofercie naszej firmy można znaleźć także akcesoria do tworzenia balustrad, do produkcji których wykorzystywana jest głównie stal nierdzewna. Można sięgnąć po rury, słupki i wiele wariantów łączników, które sprawdzą się przy montażu takich konstrukcji.

Elementy ze stali nierdzewnej, czarnej i aluminium - dlaczego zamawiać w Ulamex?

Hurtownia Ulamex od wielu lat działa w branży metalowej, wspierając różne firmy i klientów indywidualnych. Oferujemy usługi na najwyższym poziomie zarówno jeśli chodzi o sprzedaż materiałów, jak i sam proces kontaktu z klientem. Posiadamy bogate doświadczenie w branży metalowej, a nasi handlowcy to osoby wykwalifikowane i wyspecjalizowane w konkretnych dziedzinach. Znają się doskonale na rodzajach stopów metali i typach produktów w naszej ofercie, dzięki czemu z łatwością mogą doradzić konkretne rozwiązanie.

Oferujemy nie tylko stal dobrej jakości i świetny poziom usług, ale także krótki czas realizacji zamówienia. W naszych magazynach utrzymujemy spore stany stali nierdzewnej i czarnej, dlatego jesteśmy w stanie szybko przygotować wysyłkę. Już w dwa dni po zamówieniu towar może dotrzeć w wybrane miejsce w Krakowie i całej Małopolsce.

Jeśli jesteś zainteresowany nasza ofertą, skontaktuj się z naszym handlowcem, który przygotuje dla Ciebie indywidualną wycenę wraz z kosztami transportu.


 

Stal nierdzewna i aluminium

Marcin | nr kontaktowy: 784 605 643, mail: marcin.rak@ulamex.com.pl

 

Stal ocynkowana

Izabela | nr kontaktowy: 539 737 955, mail: izabela@ulamex.com.pl

Anna | nr kontaktowy: 789 195 549, mail: anna.rzymkowska@ulamex.com.pl

 

Stal czarna

Sylwia | nr kontaktowy: 882 350 557, mail: sylwia.kryczka@ulamex.com.pl

 

Fotowoltaika

Aneta | nr kontaktowy: 507 698 192, mail: aneta.szulowska@ulamex.com.pl

Marlena | nr kontaktowy: 690 393 081, mail: marlena.kister@ulamex.com.pl

Wiktoria | nr kontaktowy: 729 052 522, mail: wiktoria.rakowska@ulamex.com.pl

Sylwia | nr kontaktowy: 729 052 521, mail: sylwia.ekiel@ulamex.com.pl

do góry
Platforma jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium