Małopolskie - Kraków

Hurtownia stali Małopolska - Kraków

Dla lokalizacji małopolskie dostarczamy wyroby hutnicze z siedziby firmy w Tomaszowie Mazowieckim.

Stal nierdzewna i aluminium

Marcin | nr kontaktowy: 784 605 643 marcin.rak@ulamex.com.pl
Krzysztof | nr kontaktowy: 784 605 646 krzysztof.robak@ulamex.com.pl
Stal ocynkowana
Anna | nr kontaktowy: 789 195 549 anna.rzymkowska@ulamex.com.pl
Izabela | nr kontaktowy: 539 737 955 izabela.maj@ulamex.com.pl
Stal czarna
Bartłomiej | nr kontaktowy: 729 052 027  bartlomiej.szmigiel@ulamex.com.pl
Magda | nr kontaktowy: 729 052 524 magdalena.wieczorek@ulamex.com.pl
Sylwia | nr kontaktowy: 882 350 557 sylwia.kryczka@ulamex.com.pl
Tomasz | nr kontaktowy: 729 052 530 tomasz.ksyt@ulamex.com.pl
Fotowoltaika
Aneta | nr kontaktowy: 507 698 192 aneta.szulowska@ulamex.com.pl
Marlena | nr kontaktowy: 690 393 081 marlena.kister@ulamex.com.pl
Sylwia | nr kontaktowy: 729 052 521 sylwia.ekiel@ulamex.com.pl

Hurtownia Ulamex

Stal wykorzystywana jest w budownictwie i produkcji. Tworzone są z niej pojazdy, maszyny czy elementy użytkowe. Znajduje zastosowanie w wielu dziedzinach życia i dziś trudno wyobrazić sobie funkcjonowanie bez niej. Hurtownia stali i aluminium Ulamex oferuje produkty, które są w stanie zaspokoić zapotrzebowanie każdej z tych stref. Blachy stalowe, kształtowniki gorącowalcowane, rury stalowe, ceowniki, dwuteowniki - wszystkie z nich mogą trafić do budownictwa czy przemysłu, a wysoka jakość stopów potwierdzona certyfikatami pozwala spokojnie wykorzystywać je nawet przy najbardziej wymagających inwestycjach.

Wyroby hutnicze Kraków - w atrakcyjnych cenach

Ulamex dostarcza stal do wielu przedsiębiorstw i prywatnych odbiorców w Krakowie oraz okolicznych miejscowościach. Stal trafia nie tylko do przemysłu związanego z motoryzacją czy branżą maszynową. Stal zbrojeniowa, profile kwadratowe ze stali, blachy zimnowalcowane czy pręty żebrowane, dostępne w naszej stałej ofercie, są wykorzystywane w licznych inwestycjach budowlanych i drogowych. Niewielka odległość naszych magazynów od trasy S8 sprawia, że szybko i sprawnie jesteśmy w stanie zaopatrywać wszystkich klientów w Małopolsce.

Wyroby hutnicze ze stali i metali nieżelaznych

Produkty zgromadzone w naszym asortymencie zaspokoją zapotrzebowanie nawet najbardziej wymagających klientów. Dysponujemy wyrobami, które mogą być wykorzystywane na potrzeby budownictwa, produkcji czy domowym zastosowaniu. Do sprzedaży przeznaczona jest surowa stal czarna: rury stalowe, pręty ciągnione, kształtowniki gorącowalcowane, stal nierdzewna: blachy, pręty, rury. W naszej ofercie znajdują się artykuły ocynkowane ogniowo: profile ocynkowane, rury, blachy oraz wiele wyrobów hutniczych z aluminium.

Hurtownia stali - pręty, profile i kształtowniki z transportem do Małopolski

Szukasz elementów złącznych do fotowoltaiki? Kraków, Nowy Sącz i okolice?

W naszej ofercie znajdują się również produkty ze stali, które wykorzystywane są do budowy instalacji fotowoltaicznych. Są to głównie elementy złączne i profile tworzące konstrukcję nośną dla ekranów solarnych. Posiadamy szeroki asortyment rozwiązań dla branży fotowoltaicznej.

Ulamex - sprawdź nasze wyroby hutnicze

Ogromny wybór dostępnych produktów to cecha charakterystyczna naszej hurtowni. W ofercie znajduje się wiele wyrobów, które mogą być wykorzystywane do różnorodnych zadań. W budownictwie sprawdzą się między innymi pręty ciągnione wysokiej jakości w wielu średnicach. Poza tym w budownictwie mogą przydać się profile stalowe o sporej trwałości i dobrej jakości. Można wybrać między innymi kątowniki z blachy w kilku wariantach grubości. Rozmaite blachy (zimno i gorąco walcowane) także nierdzewne wykorzystywane są do tworzenia profili zamkniętych.

Szeroki wachlarz wyrobów hutniczych - wycenimy Twoje zamówienie!

Sporą część asortymentu stanowią płaskowniki ze stali czarnej, ale także nierdzewne i aluminiowe. Dobrej jakości blachy można wykorzystywać do wznoszenia budynków gospodarczych czy magazynowych. Sprawdzają się także przy majsterkowaniu i tworzeniu konstrukcji dla motoryzacji. W ofercie naszej firmy można znaleźć także akcesoria do tworzenia balustrad, do produkcji których wykorzystywana jest głównie stal nierdzewna. Można sięgnąć po wyroby takie jak: rury, słupki i wiele wariantów łączników, które sprawdzą się przy montażu takich konstrukcji.

Wyroby hutnicze z Ulamex - dlaczego zamawiać w Ulamex?

Pręty, profile, kątowniki i inne wyroby stalowe - Ulamex

Hurtownia Ulamex od wielu lat działa w branży metalowej, wspierając różne firmy. Oferujemy usługi na najwyższym poziomie zarówno jeśli chodzi o sprzedaż materiałów, jak i sam proces kontaktu z klientem. Posiadamy bogate doświadczenie w branży metalowej, a nasi handlowcy to osoby wykwalifikowane i wyspecjalizowane w konkretnych dziedzinach. Znają się doskonale na rodzajach stopów metali i typach produktów w naszej ofercie, dzięki czemu z łatwością mogą doradzić konkretne rozwiązanie.

Zapraszamy do skorzystania z usługi naszej hurtowni!

Oferujemy nie tylko stal dobrej jakości i świetny poziom usług, ale także krótki czas realizacji zamówienia. W naszych magazynach utrzymujemy spore stany stali nierdzewnej i czarnej, dlatego jesteśmy w stanie szybko przygotować wysyłkę. Już w dwa dni po zamówieniu towar może dotrzeć w wybrane miejsce w Krakowie i całej Małopolsce.

Jeśli jesteś zainteresowany nasza ofertą, skontaktuj się z naszym handlowcem, który przygotuje dla Ciebie indywidualną wycenę wraz z kosztami transportu.

Home page do góry
Platforma jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium