Hurtownia stali w Zielonej Górze

Hurtownia stali w Zielonej Górze

Jesteś mieszkańcem województwa lubuskiego? Zielona Góra, Nowa Sól, Świebodzin, Gorzów Wielkopolski, Sulęcin, Żary – mieszkasz w którymś z tych miast? Świetnie się składa, ponieważ hurtownia stali ULAMEX dostarcza towar na terenie całej Polski! Siedziba naszej firmy znajduje się niedaleko Łodzi, jednak jesteśmy w stanie dostarczyć zamówienie w każde miejsce w Polsce, więc jeśli szukasz: paneli ogrodzeniowych, blachy aluminiowej, dwuetowników ze stali czarnej lub elementów do fotowoltaiki jak klemy lub profile PV, zapraszamy do kontaktu!

Stal należy do najpopularniejszych materiałów, które na ogromną skalę wykorzystywane są w codziennym życiu. Wiele różnorodnych wyrobów hutniczych znajduje zastosowanie w przemyśle i budownictwie. Stalowe półprodukty wykorzystywane są do budowy maszyn, a następnie w tych maszynach przetwarzane na ostateczne produkty. Dlatego przy rozmaitych zadaniach konieczna jest dobra i solidna hurtownia stali działająca również na obszarze miasta Zielona Góra i całego województwa.

Zielona Góra jest miastem dynamicznie rozwijającym się, w którym prowadzonych jest wiele prac budowlanych. Wykorzystywane są w nich powszechnie pręty i blachy ze stali, a także wiele różnorodnych elementów z aluminium. W mieście działają także duże przedsiębiorstwa związane z przemysłem metalowym i maszynowym. To również obszar zbytu dla produktów ze stali. Nic dziwnego, że Zielona Góra jest miastem, do którego często trafiają transporty z naszej hurtowni.

Asortyment wyrobów hutniczych w Ulamex

Hurtownia stali Ulamex oferuje różnorodne wyroby ze stali i innych metali. Wiele lat działalności na rynku pozwoliło nam mocno rozbudować ofertę i przygotować produkty przeznaczone dla różnych branży. Dostarczamy między innymi stal czarną w wersji surowej i ocynkowanej. Ponadto dysponujemy produktami ze stali kwasoodpornej i nierdzewnej, a także aluminium. Produkty mają różną formę i wiele wariantów wymiarowych. To wszystko sprawia, że każdy z klientów znajdzie odpowiedni element pasujący do własnych potrzeb.

Gotowe wyroby hutnicze to między innymi profile w różnych wariantach. Stal dostarczana jest w formie płaskowników, kątowników teowników czy profili zamkniętych. Oferujemy także blachy wykonane ze stali czarnej, nierdzewnej czy aluminium. Blachy mogą być w formie ryflowanej lub gładkie, a do wyboru pozostaje także wymiar zamawianych produktów. Oferta hurtowni zawiera także pręty w wielu wymiarach przeznaczonych do prac zbrojarskich i konstrukcyjnych. Pręty można zamówić na wymiar, a cięcie to jedna z dodatkowych usług naszej firmy.

Wśród innych produktów ze stali znajdują się akcesoria i profile wykorzystywane przy tworzeniu konstrukcji dla fotowoltaiki. Poszczególne elementy przystosowane są do mocowania na połaci dachowej lub na gruncie. Można znaleźć tu szyny i elementy złączne do mocowania paneli w różnych wariantach wymiarowych. Urozmaicenie oferty stanowią gotowe ogrodzenia panelowe oraz słupki nośne ze stali.

Hurtownia aluminium i stali Ulamex - skorzystaj z oferty profesjonalistów

Dlaczego właśnie nasza hurtownia stali powinna zainteresować mieszkańców miasta Zielona Góra i okolic? Bogata oferta produktów to tylko jeden z argumentów za skorzystaniem z usług naszej firmy. Jesteśmy w stanie dostarczyć produkty w wybrane przez klienta miejsce bez zbędnej zwłoki. Dysponujemy wysokimi stanami wyrobów hutniczych, dlatego bez problemu możemy zaopatrywać nawet bardzo duże firmy. Do realizacji zamówienia często wystarczy kilkadziesiąt godzin, ponieważ nasz punkt znajduje się około 400 kilometrów od Zielonej Góry.

W naszej firmie stawiamy bardzo mocno na kontakt z klientem i wysoki poziom usług. Wszyscy pracownicy handlowi zatrudnieni w naszej firmie znakomicie orientują się w branży stalowej i są w stanie podpowiedzieć najlepsze rozwiązanie techniczne. W naszej kadrze znajdują się specjaliści z konkretnych dziedzin, co ułatwi konsultacje i dobór właściwych produktów. Dla dużych odbiorców z Zielonej Góry, ale także Świebodzina, Gorzowa, Leszna czy Żar przygotowaliśmy atrakcyjne rabaty i upusty.

 

Stal nierdzewna i aluminium

Martyna | nr kontaktowy: 729 052 520, mail: martyna.ostrowska@ulamex.com.pl

 

Stal ocynkowana

Anna | nr kontaktowy: 539 735 963, mail: ania@ulamex.com.pl

Paulina | nr kontaktowy: 882 350 556, mail: paulina.mizerska@ulamex.com.pl

Marcin | nr kontaktowy: 729 052 528, mail: marcin.marzec@ulamex.com.pl

 

Stal czarna

Magda | nr kontaktowy: 729 052 524, mail: magdalena.wieczorek@ulamex.com.pl

 

Fotowoltaika

Aneta | nr kontaktowy: 507 698 192, mail: aneta.szulowska@ulamex.com.pl

Marlena | nr kontaktowy: 690 393 081, mail: marlena.kister@ulamex.com.pl

Wiktoria | nr kontaktowy: 729 052 522, mail: wiktoria.rakowska@ulamex.com.pl

Sylwia | nr kontaktowy: 729 052 521, mail: sylwia.ekiel@ulamex.com.pl

do góry
Platforma jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium