Lubuskie - Zielona Góra

Hurtownia stali w Zielonej Górze

Dla lokalizacji lubuskie dostępny jest transport z siedziby firmy w Tomaszowie Mazowieckim.

Stal nierdzewna i aluminium

Małgorzata | nr kontaktowy: 729052523 malgorzata.fidala@ulamex.com.pl
Stal ocynkowana
Anna | nr kontaktowy: 539 735 963 ania.wojtys@ulamex.com.pl
Paulina | nr kontaktowy: 882 350 556 paulina.mizerska@ulamex.com.pl
Marcin | nr kontaktowy: 729 052 528 marcin.marzec@ulamex.com.pl
Stal czarna
Magda | nr kontaktowy: 729 052 524 magdalena.wieczorek@ulamex.com.pl
Fotowoltaika
Aneta | nr kontaktowy: 507 698 192 aneta.szulowska@ulamex.com.pl
Marlena | nr kontaktowy: 690 393 081 marlena.kister@ulamex.com.pl
Sylwia | nr kontaktowy: 729 052 521 sylwia.ekiel@ulamex.com.pl

Hurtownia stali w Zielonej Górze

Hurtownia stali lubuskie - dowieziemy do Twojego regionu!

Jesteś mieszkańcem województwa lubuskiego? Zielona Góra, Nowa Sól, Świebodzin, Gorzów Wielkopolski, Sulęcin, Żary – mieszkasz w którymś z tych miast? Świetnie się składa, ponieważ hurtownia stali ULAMEX dostarcza towar na terenie całej Polski! Siedziba naszej firmy znajduje się niedaleko Łodzi, jednak jesteśmy w stanie dostarczyć zamówienie w każde miejsce w Polsce, więc jeśli interesują Cię pręty zbrojeniowe, kształtowniki ze stali czarnej panele ogrodzeniowe, blacha aluminiowa czy elementy do fotowoltaiki jak klemy lub profile PV, zapraszamy do kontaktu!

Stal należy do najpopularniejszych materiałów, które na ogromną skalę wykorzystywane są w codziennym życiu. Wiele różnorodnych wyrobów hutniczych znajduje zastosowanie w przemyśle i budownictwie. Stalowe półprodukty wykorzystywane są do budowy maszyn, a następnie w tych maszynach przetwarzane na ostateczne produkty. Dlatego przy rozmaitych zadaniach konieczna jest dobra i solidna hurtownia stali działająca również na obszarze miasta Zielona Góra i całego województwa.

Odbierz nasze wyroby w Zielonej Górze!

Zielona Góra jest miastem rozwijającym się dynamicznie, w którym prowadzonych jest wiele prac budowlanych. Wykorzystywane są w nich powszechnie rozmaite wyroby hutnicze, pręty i blachy ze stali, a także wiele różnorodnych elementów z aluminium. W Zielonej Górze działają także duże przedsiębiorstwa związane z przemysłem metalowym i maszynowym. W nich również stal znajduje szerokie zastosowanie. Nic dziwnego, że Zielona Góra jest miastem, do którego dostarczamy produkty z naszej hurtowni.

Asortyment wyrobów hutniczych w Ulamex - transport do Zielonej Góry!

Hurtownia stali w Zielonej Górze

Hurtownia stali Ulamex oferuje różnorodne wyroby ze stali i innych metali. Wiele lat działalności na rynku pozwoliło nam mocno rozbudować ofertę i przygotować produkty przeznaczone dla różnych branży. Dostarczamy między innymi stal czarną w wersji surowej i ocynkowanej. Ponadto w naszej ofercie dysponujemy produktami ze stali kwasoodpornej i nierdzewnej, a także aluminium. Produkty mają różną formę i wiele wariantów wymiarowych. To wszystko sprawia, że każdy z klientów znajdzie odpowiedni element pasujący do własnych potrzeb.

Gotowe wyroby hutnicze to między innymi profile w różnych wariantach. Mogą to być na przykład: kształtowniki, płaskowniki, kątowniki, teowniki czy profile zamknięte. Posiadamy również blachy wykonane ze stali czarnej, nierdzewnej czy aluminium. Blachy mogą być w formie ryflowanej lub gładkie, a do wyboru pozostaje także wymiar zamawianych produktów.

Oferta naszej hurtowni zawiera także pręty w wielu wymiarach przeznaczonych do prac zbrojarskich i konstrukcyjnych.

Wśród innych produktów ze stali znajdują się akcesoria i profile wykorzystywane przy tworzeniu konstrukcji dla fotowoltaiki. Poszczególne elementy przystosowane są do mocowania na połaci dachowej lub na gruncie. W naszej ofercie można znaleźć szyny i elementy złączne do mocowania paneli w różnych wariantach wymiarowych. Urozmaicenie oferty stanowią słupki nośne ze stali oraz popularne wśród klientów, gotowe ogrodzenia panelowe.

Hurtownia stali w Zielonej Górze

Dołącz do tysięcy zadowolonych klientów - skorzystaj z oferty hurtowni stali i aluminium ULAMEX

Dlaczego właśnie nasza hurtownia powinna zainteresować mieszkańców miasta Zielona Góra i okolic? Bogata oferta produktów to tylko jeden z argumentów za skorzystaniem z usług naszej firmy. Jesteśmy w stanie dostarczyć produkty w wybrane przez klienta miejsce bez zbędnej zwłoki.

Dysponujemy wysokimi stanami wyrobów hutniczych, dlatego bez problemu możemy zaopatrywać nawet bardzo duże firmy. Do realizacji zamówienia często wystarczy kilkadziesiąt godzin, ponieważ nasz punkt znajduje się około 400 kilometrów od Zielonej Góry.

Szukasz sprawdzonej hurtowni stali?

W naszej firmie stawiamy bardzo mocno na kontakt z klientem i wysoki poziom usług. Wszyscy pracownicy handlowi zatrudnieni w naszej firmie znakomicie orientują się w branży stalowej i są w stanie podpowiedzieć najlepsze rozwiązanie techniczne. W naszej kadrze znajdują się specjaliści z konkretnych dziedzin, co ułatwi konsultacje i dobór właściwych produktów.

Dla dużych odbiorców z Zielonej Góry, ale także Świebodzina, Gorzowa, Leszna czy Żar przygotowaliśmy atrakcyjne rabaty i upusty.

Zaznaczamy iż realizujemy jedynie ilości hurtowe!

Home page do góry
Platforma jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium