Lubelskie – Lublin

Hurtownia stali Lubelskie - Lublin

Dla lokalizacji lubelskie dostępny jest transport z siedziby firmy w Tomaszowie Mazowieckim.

Stal nierdzewna i aluminium

Marcin | nr kontaktowy: 784 605 643 marcin.rak@ulamex.com.pl
Krzysztof | nr kontaktowy: 784 605 646 krzysztof.robak@ulamex.com.pl
Stal ocynkowana
Anna | nr kontaktowy: 789 195 549 anna.rzymkowska@ulamex.com.pl
Izabela | nr kontaktowy: 539 737 955 izabela.maj@ulamex.com.pl
Stal czarna
Bartłomiej | nr kontaktowy: 729 052 027 bartlomiej.szmigiel@ulamex.com.pl 
Magda | nr kontaktowy: 729 052 524 magdalena.wieczorek@ulamex.com.pl
Sylwia | nr kontaktowy: 882 350 557 sylwia.kryczka@ulamex.com.pl
Fotowoltaika
Aneta | nr kontaktowy: 507 698 192 aneta.szulowska@ulamex.com.pl
Marlena | nr kontaktowy: 690 393 081 marlena.kister@ulamex.com.pl
Sylwia | nr kontaktowy: 729 052 521 sylwia.ekiel@ulamex.com.pl

Sprzedaż wyrobów hutniczych - Lublin i okolice

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z oferty naszej firmy! Wyroby hutnicze z dowozem do województwa lubelskiego! Hurtownia stali ULAMEX posiada w ofercie stal czarną: rury stalowe, pręty zbrojeniowe, kątowniki, płaskowniki, profile aluminiowe, profile ocynkowane, blachy, ogrodzenia panelowe oraz profile do montażu fotowoltaiki.

Dowozimy towar zgodnie z zamówieniem klientów – do każdego miejsca w Polsce, również w okolice takich miast jak: Lublin, Chełm, Biłgoraj, Tomaszów Lubelski oraz Puławy. Zapewniamy klientom profesjonalną obsługę i sprawną realizację i wysyłkę zamówionej stali.

Wyroby hutnicze z Ulamex dostępne w Lublinie

Stal jest materiałem wykonanym z żelaza i węgla. Jest powszechnie wykorzystywana w przemyśle, budownictwie czy przy budowie pojazdów i maszyn. Szczególną rolę pełni stal kwasoodporna - z racji swoich właściwości, jest wybierana przez wiele firm, które potrzebują nowoczesnych i wyjątkowo trwałych materiałów.

Aby z powodzeniem realizować swoje projekty, firmy stają przed wyzwaniem odnalezienia sprawdzonego i zaufanego dostawcy wyrobów hutniczych.

Hurtownia stali Ulamex przygotowała ofertę dla wszystkich firm działających w Lublinie i poszukujących usług na najwyższym poziomie. Jesteśmy w stanie dostarczyć na czas pręty ze stali na wymiar, a także zrealizować duże zlecenie dla firm przemysłowych.

W naszym asortymencie znajdują się różnego typu stale, w tym kwasoodporna, a także wyroby z metali nieżelaznych.

Oferta hurtowni stali i metali nieżelaznych

Hurtownia stali Ulamex - zamów profile i rury do miasta Lublin

Oferowane przez hurtownię Ulamex produkty stalowe bez problemu dowieziemy do miasta Lublin. W naszym asortymencie znajdują się różne gatunki stali - w tym stal czarna, jak i ocynkowana. Ponadto nasza oferta zawiera artykuły aluminiowe lub nierdzewne. Naszym klientom oferujemy rozmaite produkty: rury stalowe, pręty, blachy.

Stal nierdzewna - zamów do Lublina

Szczególne miejsce w asortymencie zajmuje stal kwasoodporna. Tego rodzaju stale nie ulegają korozji pod wpływem czynników atmosferycznych czy działania lekkich kwasów. Stal kwasoodporna dostarczana jest w formie blachy, profili, płaskowników i kątowników.

W ofercie znajdują się nie tylko profile, ale także inne wyroby w kształcie rur, które można wykorzystać do tworzenia balustrad i barierek. Stal kwasoodporna dostarczana jest nawet w formie wcześniej przygotowanych zaworów czy dodatków.

Naszym klientom oferujemy również sporą gamę metali kolorowych, które mogą przydać się przy dekoracji wnętrz.

Hurtownia stali i aluminium Ulamex - sprawdź, co oferujemy!

Lublin hurtownia stali - sprawdź ofertę Ulamex

Lublin jest położony ponad 200 kilometrów od naszego magazynu w Tomaszowie Mazowieckim. Taka odległość nie stanowi problemu dla dostaw, a transport stanowi część naszej usługi.

Naszymi produktami obsługujemy firmy z całej polski, dlatego Lublin i województwo lubelskie nie stanowią wielkiego problemu logistycznego.

Przy niektórych zamówieniach i odpowiednich zasobach w magazynie naszej firmy, jesteśmy w stanie zrealizować zamówienie nawet w 48 godzin po jego złożeniu i dostarczyć je na miejsce wskazane przez klientów.

Hurtownia Ulamex - skorzystaj z profesjonalnej obsługi

Jedną z naszych zalet jest świadczenie usług na najwyższym poziomie dla każdego klienta. Oddział sprzedaży naszej hurtowni reprezentują kompetentne osoby, od których można uzyskać rzetelne informacje. Bogate doświadczenie i znakomita znajomość asortymentu sprawiają, że klienci mogą otrzymać poradę czy podpowiedź w doborze produktów potrzebnych w ich działalności w Lublinie, czy okolicy.

Zaznaczamy iż realizujemy jedynie ilości hurtowe!

Home page do góry
Platforma jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium