Hurtownia stali i aluminium Lubelskie – Lublin

Hurtownia stali i aluminium Lublin

Nowość w naszej ofercie! Blacha alucynk dowożona do województwa lubelskiego! Hurtownia stali ULAMEX posiada w ofercie profile aluminiowe, profile ocynkowane, ogrodzenia panelowe, profile do montażu fotowoltaiki. Dowozimy towar zgodnie z zamówieniem klienta – do każdego miejsca w Polsce, również w okolice takich miast jak: Lublin, Chełm, Biłograj, Tomaszów Lubelski oraz Puławy.

Stal jest materiałem wykonanym z żelaza i węgla. Dobrej jakości stale cenione są za trwałość i możliwość formowania ich kształtu. Dlatego powszechnie stal wykorzystywana jest w przemyśle, budownictwie czy przy budowie pojazdów i maszyn. Szczególnie stal kwasoodporna wybierana jest przez wiele firm, które potrzebują nowoczesnych i wyjątkowo trwałych materiałów. Jednak, żeby przedsiębiorcy mogli tworzyć konstrukcje, potrzebny jest solidny dostawca materiałów i usług do miasta Lublin.

Dla wszystkich firm działających w Lublinie i poszukujących usług na najwyższym poziomie ciekawą propozycję przedstawia firma Ulamex. Nasza oferta obejmuje stal i usługi dla firm o rozmaitych profilach działalności. Jesteśmy w stanie przygotować pręty ze stali na wymiar, a także zrealizować duże zlecenie dla firm przemysłowych. W naszym asortymencie znajdują się różnego typu stale, w tym kwasoodporna, a także wyroby z metali nieżelaznych.

Oferta hurtowni stali i metali nieżelaznych

Bogata oferta hurtowni Ulamex zawiera różnego typu stale i kilka wyrobów z metali kolorowych Lublin. W naszym asortymencie znajdzie się zarówno stal czarna, jak i stale ocynkowane ogniowo. Ponadto stale uzupełniają elementy aluminiowe lub nierdzewne. Produkty dostępne są w formie blachy, prętów, kształtek czy innych elementów. W ramach usługi jesteśmy w stanie przygotować blachy czy profile aluminiowe w długościach zleconych przez klienta.

Szczególne miejsce w asortymencie zajmuje stal kwasoodporna. Tego rodzaju stale nie ulegają korozji pod wpływem czynników atmosferycznych czy działania lekkich kwasów. Stal kwasoodporna dostarczana jest w formie profili, płaskowników i kątowników. W ofercie znajdują się nie tylko profile, ale także inne wyroby w kształcie rur, które można wykorzystać do tworzenia balustrad i barierek. Stal kwasoodporna dostarczana jest nawet w formie wcześniej przygotowanych zaworów czy dodatków. W ofercie mamy także sporą gamę metali kolorowych, które mogą przydać się przy dekoracji wnętrz.

Dostawa zamówienia do Lublina

Lublin jest położony ponad 200 kilometrów od naszego magazynu w Tomaszowie Mazowieckim. Taka odległość nie stanowi problemu dla dostaw, a transport stanowi część naszej usługi. Naszymi produktami obsługujemy firmy z całej polski, dlatego Lublin i województwo lubelskie nie stanowią wielkiego problemu logistycznego. Przy niektórych zamówieniach i odpowiednich zasobach w magazynie naszej firmy, jesteśmy w stanie zrealizować zamówienie nawet w 48 godzin po jego złożeniu.

Jedną z naszych zalet jest świadczenie usług na najwyższym poziomie dla każdego klienta. W dziale sprzedaży naszej hurtowni pracują kompetentne osoby, od których można uzyskać rzetelne informacje. Bogate doświadczenie i znakomita znajomość asortymentu sprawiają, że klienci mogą otrzymać poradę czy podpowiedź w doborze produktów potrzebnych w ich działalności w Lublinie, czy okolicy. Oferujemy także stal ciętą na wymiar czy inne usługi związane ze sprzedażą wyrobów hutniczych.

 

Stal nierdzewna i aluminium

Marcin | nr kontaktowy: 784 605 643, mail: marcin.rak@ulamex.com.pl

 

Stal ocynkowana

Anna | nr kontaktowy: 789 195 549, mail: anna.rzymkowska@ulamex.com.pl

Izabela | nr kontaktowy: 539 737 955, mail: izabela@ulamex.com.pl

 

Stal czarna

Sylwia | nr kontaktowy: 882 350 557, mail: sylwia.kryczka@ulamex.com.pl

 

Fotowoltaika

Aneta | nr kontaktowy: 507 698 192, mail: aneta.szulowska@ulamex.com.pl

Marlena | nr kontaktowy: 690 393 081, mail: marlena.kister@ulamex.com.pl

Wiktoria | nr kontaktowy: 729 052 522, mail: wiktoria.rakowska@ulamex.com.pl

Sylwia | nr kontaktowy: 729 052 521, mail: sylwia.ekiel@ulamex.com.pl

do góry
Platforma jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium