Łódzkie - Łódź

Hurtownia stali Łódź - łódzkie

Dla lokalizacji łódzkie dostępny jest transport z siedziby firmy w Tomaszowie Mazowieckim.

Stal nierdzewna i aluminium

Marcin | nr kontaktowy: 608 481 200 marcin.lesiewicz@ulamex.com.pl
Stal ocynkowana
Marcin | nr kontaktowy: 600 962 296 marcinkurzyk@ulamex.com.pl
Stal czarna
Kamil | nr kontaktowy: 506 438 305 kamil@ulamex.com.pl
Fotowoltaika
Aneta | nr kontaktowy: 507 698 192 aneta.szulowska@ulamex.com.pl
Marlena | nr kontaktowy: 690 393 081 marlena.kister@ulamex.com.pl
Sylwia | nr kontaktowy: 729 052 521 sylwia.ekiel@ulamex.com.pl

Hurtownia stali Ulamex - dla odbiorcy detalicznego: skontaktuj się z nami

Zapotrzebowanie na wyroby ze stali i aluminium rośnie z każdym rokiem. Stal zbrojeniowa wraz z całą gamą wyrobów hutniczych jest niezbędna do produkcji, budownictwa oraz wielu różnorodnych dziedzin przemysłu.

Hurtownia Ulamex zajmuje się m.in. handlem stalą budowlaną czy kratami WEMA i powstała z myślą o kompleksowym zaspokojeniu potrzeb wielu odbiorców. Wśród produktów dostępnych w naszym asortymencie znajdują się wyroby hutnicze krajowe gotowe do zastosowania w budownictwie i przemyśle. W naszej ofercie znajdują się elementy wysokiej jakości, zapewniające odpowiednie parametry wytrzymałościowe. Nasza stal kształtowa posiada niezbędne certyfikaty, dzięki czemu może zostać wykorzystana w rygorystycznych projektach.

Nasza hurtownia zlokalizowana jest w Tomaszowie Mazowieckim, dlatego naturalne wydaje się, że z naszych usług korzystają firmy z Łodzi i okolic. Potrzebujesz krat wema lub stali? Bez problemu możemy w krótkim czasie zrealizować zamówienia do Pabianic, Aleksandrowa Łódzkiego czy Zgierza, a także do wielu innych, mniejszych miejscowości. Odległość hurtowni do każdego z tych miejsc to niewiele ponad sto kilometrów, dlatego ewentualny odbiór osobisty zamówienia nie będzie sprawiał wielkiego problemu. Niemniej, dzięki szerokiej współpracy pomiędzy działami firmy, jesteśmy w stanie zapewnić terminowość dostaw na miejsce wyznaczone przez klienta. Ponadto posiadamy stałe trasy dystrybucyjne w całej Polsce - możemy zatem obsłużyć nawet najdalsze zakątki naszego kraju.

Co oferuje hurtownia stali Ulamex?

Oferta Ulamex skierowana jest do szerokiej grupy odbiorców. Nie zamykamy się na jedną dziedzinę przemysłu, dlatego w asortymencie posiadamy wiele produktów dedykowanych rozmaitym branżom. Poszczególne warianty blachy czy prętów przygotowywane są w taki sposób, żeby mogli skorzystać z nich zarówno prowadzący małe firmy, jak i duże specjalistyczne przedsiębiorstwa. Lata doświadczeń i setki opinii udowadniają, że jesteśmy atrakcyjnym partnerem w handlu.

Ulamex - zapewniamy atrakcyjne ceny dla naszych stałych Klientów

Nasza asortyment obejmuje wyroby przygotowane z różnych materiałów. Podstawę stanowi najpopularniejsza stal czarna, z której przygotowano profile, pręty zbrojeniowe czy rury. Z tego materiału wykonywane są także blachy gładkie i ryflowane o różnych grubościach. Szczególnym wariantem produktów ze stali czarnej są konstrukcje cynkowane ogniowo. Takie elementy zostają zabezpieczone przed działaniem wilgoci, co ogranicza występowanie charakterystycznych dla metali procesów korozyjnych. W ofercie posiadamy profile ocynkowane, szyny aluminiowe pod panele słoneczne, kraty pomostowe WEMA, dwuetowniki, kątowniki i ceowniki oraz wiele więcej elementów stalowych w wielu wymiarach.

Profile stalowe ocynkowane, ogrodzenia panelowe, aluminiowe szyny PV pod fotowoltaikę możemy dostarczyć do Łodzi lub innych okolicznych miejscowości.

Ulamex - szeroki wybór wyrobów hutniczych

Kolejną część asortymentu stanowi stal nierdzewna, kwasoodporna i aluminium. Z tych materiałów wykonywane są blachy, płaskowniki, profile otwarte i zamknięte, a nawet rury instalacyjne. Kształtowniki z nierdzewki i aluminium mogą być stosowane w miejscach, gdzie korozja jest szczególnie niepożądana. Oferta naszej hurtowni obejmuje także inne produkty ze stali, takie jak ogrodzenia panelowe. Ponadto, wśród naszych wyrobów hutniczych posiadamy szeroki wachlarz profili i elementów złącznych do fotowoltaiki.

Hurtownia stali Łódź - stal zbrojeniowa, blachy i wiele innych!

Jesteście zainteresowani wyrobami hutniczymi? Sprawdź Ulamex!

Bogaty asortyment produktów stalowych i z aluminium to nie jedyna zaleta naszej firmy. Współpracując z największymi przedsiębiorstwami już od trzech dekad, udało nam się wypracować mechanizmy, które poprawiają jakość obsługi. W naszej kadrze znajdują się pracownicy z wieloletnim stażem i bogatym doświadczeniem. Nie tylko doskonale orientują się w jakości produktów, ale także doskonale znają branżę metalową. Dzięki temu są w stanie doradzić najlepsze rozwiązanie.

Dbając o potrzeby naszych klientów, stale usprawniamy system dystrybucji towarów. Doświadczona kadra magazynierów pozwala na szybkie przygotowanie wysyłki. Dzięki temu i wysokim stanom magazynowym jesteśmy w stanie przygotować przesyłkę nawet w 48 godzin od zamówienia. W realizacji dostawy pomagają wykwalifikowani kierowcy, a nad całością czuwa ekipa pracowników logistycznych. Dzięki szybkiej i sprawnej realizacji zamówień oferta naszej firmy zainteresowała już wielu przedsiębiorców w Łodzi i całym województwie. Serdecznie zapraszamy do współpracy!

Zaznaczamy iż realizujemy jedynie ilości hurtowe!

Home page do góry
Platforma jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium