Hurtownia stali w Łodzi

Hurtownia stali w Łodzi

Zapotrzebowanie na wyroby ze stali i aluminium rosną z każdym rokiem. Te metale potrzebne są do produkcji, budownictwa oraz wielu różnorodnych dziedzin przemysłu. Z myślą o kompleksowym zaspokojeniu potrzeb wielu odbiorców powstała oferta Ulamex. Wśród produktów dostępnych w naszym asortymencie znajdują się gotowe elementy do stosowania w budownictwie i przemyśle. Wiele wyrobów może stanowić materiał, który będzie następnie przetwarzany na inne produkty lub półprodukty. Wszystkie elementy są wysokiej jakości i zapewniają odpowiednie parametry wytrzymałościowe. Posiadamy niezbędne certyfikaty, które mogą to potwierdzić.

Nasza hurtownia ulokowana jest w Tomaszowie Mazowieckim, dlatego naturalne wydaje się, że z naszych usług korzystają firmy z Łodzi i okolic. Z paczkami produktów możemy odwiedzić między innymi Pabianice, Aleksandrów Łódzki czy Zgierz, a także wiele innych mniejszych miejscowości. Odległość do każdego z tych miejsc to niewiele ponad sto kilometrów, dlatego nawet odbiór osobisty zamówienia nie będzie sprawiał wielkiego problemu. Oczywiście oferta hurtowni obejmuje dostarczenie stali czy aluminium w wyznaczone przez klienta miejsce.

Co oferuje hurtownia stali Ulamex?

Oferta Ulamex nie jest skierowana do żadnego z konkretnych odbiorców stali. Nie zamykamy się na jedną dziedzinę przemysłu, dlatego w asortymencie posiadamy wiele produktów dedykowanych rozmaitym odbiorcom. Poszczególne warianty blachy czy prętów przygotowywane są w taki sposób, żeby mogli skorzystać z nich zarówno drobni klienci, jak i duże specjalistyczne firmy.

Nasza oferta obejmuje wyroby przygotowane z różnych materiałów. Podstawę stanowi najpopularniejsza stal czarna, z której przygotowano profile, pręty czy rury. Z tego materiału wykonywane są także blachy gładkie i ryflowane o różnych grubościach. Szczególnym wariantem produktów ze stali czarnej są konstrukcje cynkowane ogniowo. Takie elementy zostają zabezpieczone przed działaniem wilgoci, co ogranicza występowanie charakterystycznych dla metali procesów korozyjnych. W ofercie posiadamy profile ocynkowane i profile aluminiowe pod panele słoneczne, kraty pomostowe WEMA, dwuetowniki, kątowniki i ceowniki oraz wiele więcej elementów stalowych w wielu wymiarach.

Profile ocynkowane, ogrodzenia panelowe, profile PV pod fotowoltaikę możemy dostarczyć do Łodzi lub innych okolicznych miejscowości.

Kolejną część asortymentu stanowi stal nierdzewna, kwasoodporna i aluminium. Z tych materiałów wykonywane są płaskowniki, profile otwarte i zamknięte, a nawet rury instalacyjne. Profile z nierdzewki i aluminium mogą być stosowane w miejscach, gdzie korozja jest szczególnie niepożądana. Oferta naszej hurtowni obejmuje także inne produkty ze stali, takie jak ogrodzenia panelowe. Można sięgnąć również po konstrukcje profili i elementów złącznych do fotowoltaiki.

Zakup stali, aluminium i innych metali tylko w Ulamex

Bogata oferta produktów stalowych i z aluminium to nie jedyna zaleta naszej firmy. Współpracując z największymi przedsiębiorstwami już od trzech dekad, udało nam się wypracować mechanizmy, które poprawiają jakość obsługi. W naszej kadrze znajdują się pracownicy z wieloletnim stażem i bogatym doświadczeniem. Nie tylko doskonale orientują się w jakości produktów, ale także doskonale znają branżę metalową. Dzięki temu są w stanie doradzić najlepsze rozwiązanie.

Dbając o potrzeby naszych klientów, stale usprawniamy system dystrybucji towarów. Doświadczona kadra magazynierów pozwala na szybkie przygotowanie wysyłki. Dzięki temu i wysokim stanom magazynowym jesteśmy w stanie przygotować przesyłkę nawet w 48 godzin od zamówienia. W realizacji dostawy pomagają wykwalifikowani kierowcy, a nad całością czuwa ekipa pracowników logistycznych. Dzięki szybkiej i sprawnej realizacji zamówień oferta naszej firmy zainteresowała już wielu przedsiębiorców w Łodzi i całym województwie.


 

Stal nierdzewna i aluminium

Marcin | nr kontaktowy: 608 481 200, mail: marcin@ulamex.com.pl

 

Stal ocynkowana

Marcin | nr kontaktowy: 600 962 296, mail: marcinkurzyk@ulamex.com.pl

 

Stal czarna

Kamil | nr kontaktowy: 506 438 305, mail: kamil@ulamex.com.pl

 

Fotowoltaika

Aneta | nr kontaktowy: 507 698 192, mail: aneta.szulowska@ulamex.com.pl

Marlena | nr kontaktowy: 690 393 081, mail: marlena.kister@ulamex.com.pl

Wiktoria | nr kontaktowy: 729 052 522, mail: wiktoria.rakowska@ulamex.com.pl

Sylwia | nr kontaktowy: 729 052 521, mail: sylwia.ekiel@ulamex.com.pl

do góry
Platforma jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium