Hurtownia stali i aluminium Kujawsko-pomorskie – Bydgoszcz

Hurtownia stali Bydgoszcz

Trudno jest znaleźć branże przemysłu, w których nie są potrzebne wyroby hutnicze. Stal i wykonywane z nich wyroby stanowią źródło zaopatrzenia budownictwa, przemysłu ciężkiego czy maszynowego. Usługi i produkty ze stali zamawiają również firmy drogowe i realizujące nietypowe projekty inżynierskie. Szukając wyrobów hutniczych, warto zwrócić uwagę nieco dalej poza Bydgoszcz. Co znajduje się w ofercie hurtowni Ulamex?

Bydgoszcz należy do miast w województwie kujawsko-pomorskim, w których stawia się na rozwój i realizuje wiele innowacyjnych pomysłów. Dlatego przy wielu inwestycjach potrzebny jest partner, który handluje wysokiej jakości wyrobami hutniczymi. Choć główne magazyny stali znajdują się w okolicy Łodzi, nasza hurtownia może zaopatrywać w stal także Bydgoszcz. W całym województwie obsługujemy nie tylko Bydgoszcz, ale każdego klienta w Toruniu, Inowrocławiu czy Włocławku. W obszarze dostaw znajduje się również Osowa Góra. Dostawa wyrobów hutniczych i inne usługi nie są zatem żadnym problemem.

Wyroby hutnicze w hurtowni Ulamex

Hurtownia obsługująca Bydgoszcz proponuje produkty hutnicze w różnych formach i rozmiarach. Oferujemy stal w kilku odmianach, a nawet różnych typach stopów. W naszej ofercie znajdzie się stal czarna, profile zamknięte ze stali cynkowanej czy stal nierdzewna. Konstrukcje hutnicze wykonywane są z wysokiej klasy materiału, dzięki czemu akcesoria stalowe charakteryzuje spora trwałość.

Najpopularniejszym wyrobem stosowanym w budownictwie są pręty zbrojeniowe. Dostępne w różnych średnicach pręty mogą służyć do wykonywania zbrojenia głównego i strzemion. W ramach usług pręty zbrojeniowe mogą być dostarczone w wymiarach zamówionych przez klienta.

Sporą część oferty przeznaczonej na Bydgoszcz stanowią różnego typu profile. Mogą to być popularne profile kątowe czy dwukątowe, ale także profile zamknięte. Ponadto na handel trafiają pręty i rury do tworzenia balustrad w ciągach komunikacyjnych czy na tarasach. Ofertę uzupełniają blachy i kształtowniki przeznaczone do tworzenia konstrukcji fotowoltaicznych.

Hurtownia stali Bydgoszcz - doświadczenie i profesjonalizm

Bydgoszcz i całe województwo kujawsko-pomorskie nie jest skazane na zakup stali od lokalnych dostawców. W Ulamex stawiamy na handel wyrobami hutniczymi na obszarze całego kraju. Współpracują z nami duże firmy w Bydgoszczy, a także drobni inwestorzy czy prywatni wykonawcy. Na zamówienie dowozimy profile zamknięte, pręty, rury i blachy w dowolne miejsce na terenie Bydgoszczy i okolicznych miast nawet 48 godzin po złożeniu zamówienia.

Bydgoszcz i klienci działający w całym województwie mogą liczyć na kompleksowe zaspokojenie potrzeb, jeśli chodzi o kształtowniki, profile i inne wyroby stalowe. Jednak bogata oferta wyrobów hutniczych to nie jedyna zaleta naszej firmy. Zapewniamy także merytoryczną pomoc i doradztwo. Przez trzydzieści lat działalności na rynku nasza hurtownia wyszkoliła pracowników, dla których elementy ze stali nie stanowią tajemnicy. Każdy z naszych handlowców doskonale zna wyroby, jakie zawiera oferta. Firmy i indywidualni klienci mogą zatem liczyć na pomoc przy wyborze i dokładną realizację zamówienia.

Odezwij się do nas, a nasz handlowiec przygotuje dla Ciebie specjalną ofertę, wycenę wraz z kosztami transportu zamówienia we wskazane przez Ciebie miejsce!

 

Stal nierdzewna i aluminium

Małgorzata | nr kontaktowy: 729 052 523, mail: malgorzata.fidala@ulamex.com.pl

 

Stal ocynkowana

Anna | nr kontaktowy: 539 735 963, mail: ania@ulamex.com.pl

Paulina | nr kontaktowy: 882 350 556, mail: paulina.mizerska@ulamex.com.pl

Marcin | nr kontaktowy: 729 052 528, mail: marcin.marzec@ulamex.com.pl

 

Stal czarna

Magda | nr kontaktowy: 729 052 524, mail: magda.wieczorek@ulamex.com.pl

 

Fotowoltaika

Aneta | nr kontaktowy: 507 698 192, mail: aneta.szulowska@ulamex.com.pl

Marlena | nr kontaktowy: 690 393 081, mail: marlena.kister@ulamex.com.pl

Wiktoria | nr kontaktowy: 729 052 522, mail: wiktoria.rakowska@ulamex.com.pl

Sylwia | nr kontaktowy: 729 052 521, mail: sylwia.ekiel@ulamex.com.pl

do góry
Platforma jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium