Kujawsko-pomorskie – Bydgoszcz

Hurtownia stali i aluminium Kujawsko-pomorskie – Bydgoszcz

Dla lokalizacji kujawsko-pomorskie dostępny jest transport z siedziby firmy w Tomaszowie Mazowieckim.

Stal nierdzewna i aluminium

Małgorzata | nr kontaktowy: 729 052 523/a> malgorzata.fidala@ulamex.com.pl
Stal ocynkowana
Anna | nr kontaktowy: 539 735 963 ania.wojtys@ulamex.com.pl
Paulina | nr kontaktowy: 882 350 556 paulina.mizerska@ulamex.com.pl
Marcin | nr kontaktowy: 729 052 528 marcin.marzec@ulamex.com.pl
Stal czarna
Magda | nr kontaktowy: 729 052 524  
Fotowoltaika
Aneta | nr kontaktowy: 507 698 192 aneta.szulowska@ulamex.com.pl
Marlena | nr kontaktowy: 690 393 081 marlena.kister@ulamex.com.pl
Sylwia | nr kontaktowy: 729 052 521 sylwia.ekiel@ulamex.com.pl

Hurtownia Ulamex - Prawie 35 lat w handlu wyrobami hutniczymi. Sprawdź co mamy w ofercie!

Zastosowanie produktów hutniczych w sektorze budowlanym

Trudno jest znaleźć branże przemysłu, w których nie są potrzebne wyroby hutnicze. Stal i wykonywane z nich wyroby stanowią źródło zaopatrzenia budownictwa, przemysłu ciężkiego czy maszynowego. Usługi i produkty ze stali zamawiają również firmy drogowe i realizujące nietypowe projekty inżynierskie. Szukając wyrobów hutniczych, warto zwrócić uwagę nieco dalej poza Bydgoszcz. Co znajduje się w ofercie hurtowni Ulamex?

Ulamex - co przygotowaliśmy dla Klientów z woj. Kujawsko-Pomorskiego?

Bydgoszcz należy do miast w województwie kujawsko-pomorskim, w których stawia się na rozwój i realizuje wiele innowacyjnych pomysłów. Dlatego przy wielu inwestycjach potrzebny jest partner, który handluje wysokiej jakości wyrobami hutniczymi. Choć główne magazyny stali znajdują się w okolicy Łodzi, nasza hurtownia może zaopatrywać w stal także Bydgoszcz. W całym województwie obsługujemy nie tylko Bydgoszcz, ale każdego klienta w Toruniu, Inowrocławiu czy Włocławku. W obszarze dostaw znajduje się również Osowa Góra. Dostawa wyrobów hutniczych i inne usługi nie są zatem żadnym problemem.

Wyroby hutnicze z hurtowni Ulamex

Hurtownia stali oferta dla Bydgoszczy

Hurtownia obsługująca Bydgoszcz proponuje produkty hutnicze w różnych formach i rozmiarach. Oferujemy stal w kilku odmianach, a nawet różnych typach stopów. W naszej ofercie znajdzie się stal czarna, profile zamknięte ze stali cynkowanej czy stal nierdzewna. Konstrukcje hutnicze wykonywane są z wysokiej klasy materiału, dzięki czemu akcesoria stalowe charakteryzuje spora trwałość.

Co zamówisz w naszej hurtowni?

Najpopularniejszym wyrobem stosowanym w budownictwie są pręty zbrojeniowe. Dostępne w różnych średnicach pręty mogą służyć do wykonywania zbrojenia głównego i strzemion. W ramach usług pręty zbrojeniowe mogą być dostarczone w wymiarach zamówionych przez klienta.

Ulamex - profile zamknięte i wiele innych!

Sporą część oferty przeznaczonej na Bydgoszcz stanowią różnego typu kształtowniki. Mogą to być popularne profile zamknięte lub płaskowniki. Ponadto wśród naszych produktów znajdziesz pręty i rury do tworzenia balustrad w ciągach komunikacyjnych czy na tarasach. Ofertę uzupełniają blachy i kształtowniki przeznaczone do tworzenia konstrukcji fotowoltaicznych.

Hurtownia stali Bydgoszcz - doświadczenie i profesjonalizm

Hurtownia stali Ulamex - Oferta dla Klientów z województwa kujawsko-pomorskiego

Bydgoszcz i całe województwo kujawsko-pomorskie musi opierać się na zakupie stali od lokalnych dostawców. W Ulamex stawiamy na handel wyrobami hutniczymi na obszarze całego kraju. Współpracują z nami duże firmy w Bydgoszczy, a także drobni inwestorzy czy prywatni wykonawcy. Na zamówienie dowozimy profile, pręty, rury i blachy w dowolne miejsce na terenie Bydgoszczy i okolicznych miast nawet 48 godzin po złożeniu zamówienia. Terminowość - to dla nas słowo honoru.

Ulamex - zapoznaj się z naszymi wyrobami hutniczymi!

Bydgoszcz i klienci działający w całym województwie mogą liczyć na kompleksowe zaspokojenie potrzeb, jeśli chodzi o kształtowniki, profile i inne wyroby stalowe. Jednak bogata oferta wyrobów hutniczych to nie jedyna zaleta naszej firmy. Zapewniamy także merytoryczną pomoc i doradztwo. 35 letnie doświadczenie na rynku pozwoliło nam zgłębić wiedzę branżową. Efektem tego jest fakt, iż nasze szeregi zasilają pracownicy, dla których elementy ze stali nie stanowią żadnej tajemnicy. Każdy z naszych handlowców doskonale zna wyroby, jakie zawiera oferta. Firmy mogą zatem liczyć na pomoc przy wyborze i dokładną realizację zamówienia.

Ulamex - skontaktuj się z nami jeszcze dziś!

Odezwij się do nas, a nasz handlowiec przygotuje dla Ciebie specjalną ofertę, wycenę wraz z kosztami transportu zamówienia we wskazane przez Ciebie miejsce!

Zaznaczamy iż realizujemy jedynie ilości hurtowe.

Home page do góry
Platforma jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium