Dolnośląskie – Wrocław

Hurtownia stali Dolnośląskie - Wrocław

Dla lokalizacji dolnośląskie dostępny jest transport z siedziby firmy w Tomaszowie Mazowieckim. Hurtownia stali ULAMEX istnieje na rynku od 35 lat i z każdym rokiem wciąż się rozwija. Z roku na rok nasza oferta się rozwija, docierając do coraz większej grupy odbiorców zagranicznych.

Stal nierdzewna i aluminium

Małgorzata | nr kontaktowy: 729052523 malgorzata.fidala@ulamex.com.pl
Stal ocynkowana
Anna | nr kontaktowy: 539 735 963 ania.wojtys@ulamex.com.pl
Paulina | nr kontaktowy: 882 350 556 paulina.mizerska@ulamex.com.pl
Marcin | nr kontaktowy: 729 052 528 marcin.marzec@ulamex.com.pl
Stal czarna
Tomasz | nr kontaktowy: 729 052 530 tomasz.ksyt@ulamex.com.pl
Fotowoltaika
Aneta | nr kontaktowy: 507 698 192 aneta.szulowska@ulamex.com.pl
Marlena | nr kontaktowy: 690 393 081 marlena.kister@ulamex.com.pl
Sylwia | nr kontaktowy: 729 052 521 sylwia.ekiel@ulamex.com.pl

Hurtownia stali Ulamex

Trudno wyobrazić sobie współczesny przemysł bez wyrobów hutniczych. Różnego rodzaju rury, blachy i pręty ze stali znajdują zastosowanie w wielu dziedzinach. Powszechnie wykorzystywane są w zakładach działających w przemyśle ciężkim, samochodowym czy maszynowym. Ponadto stal można stosować w budownictwie czy w przedsiębiorstwach rzemieślniczych. Wiele prefabrykatów ze stali trafia do warsztatów domorosłych majsterkowiczów.

Wrocław należy do największych i najlepiej rozwiniętych miast w Polsce. Działają tu firmy związane z wieloma dziedzinami, także przemysłem ciężkim, produkcją czy budownictwem. Dolnośląskie znane jest także z nietypowych projektów, współpracy z UE i inwestycji w nowoczesne technologie. Dlatego stal i wyroby hutnicze mogą być potrzebne w ogromnym zakresie i różnorodnym asortymencie. Warto zatem zainteresować się ofertą hurtowni Ulamex, która oferuje sprzedaż stali i produktów potrzebnych do rozwoju firmy oraz drobnych prac wokół domu.

Rodzaje wyrobów hutniczych w hurtowni Ulamex - oferta

Pracownikom wszystkich firm, które mają swój oddział we Wrocławiu lub na terenie województwa dolnośląskiego proponujemy ofertę hurtowni Ulamex. Każde przedsiębiorstwo niezależnie od branży znajdzie właściwą stal i gotowe wyroby stalowe. Sprzedaż produktów obejmuje klasyczne wyroby stalowe, takie jak blachy, pręty, ceowniki, kształtowniki, dwuteowniki, czy stal walcowaną na płaskowniki. W ofercie znajdują się także produkty specjalistyczne, takie jak profile do fotowoltaiki czy rury kwasoodporne.

Stal nierdzewna? dowieziemy do Ciebie!

Nasza hurtownia stali oferuje produkty w różnych wariantach. Najpopularniejsza ze wszystkich stal czarna, stosowana jest w większości konstrukcji budowlanych. Wykonuje się z niej różne blachy, pręty czy płaskowniki.

Z kolei stal ocynkowana znajduje się w spektrum zainteresowania firm zajmujących się ogrodzeniami i innymi konstrukcjami zewnętrznymi. Każde przedsiębiorstwo specjalistyczne będzie potrzebowało elementów nierdzewnych i kwasoodpornych. Stal nierdzewna to kolejna z pozycji dostępnych w naszej ofercie.

Hurtownia Ulamex - wyroby hutnicze

W ofercie naszej hurtowni stali znajdziesz: kątowniki, pręty zbrojeniowe, profile pod panele słoneczne, blachę kwasoodporną oraz ogrodzenia. Ponadto nasza oferta obejmuje produkty takie jak stal nierdzewna i aluminium.

Profile ocynkowane dostarczamy na Dolny Śląsk, do miast takich jak: Wrocław, Oława, Oleśnica, Polanica Zdrój, Wałbrzych czy Jelenia Góra. Siedziba naszej firmy znajduje się przy trasie S8 i dzięki tej lokalizacji jesteśmy w stanie dostarczyć towar w każde miejsce w Polsce.

Sprzedaż wyrobów hutniczych - Wrocław

Jeśli szukasz stałego dostawcy stali, zapraszamy do współpracy! Sprzedażą stali zajmujemy się od wielu lat. Zapewniamy kompleksową opiekę naszego handlowca od złożenia zamówienia do dostarczenia towaru do klienta. Gwarantujemy dogodne formy dostawy, a dla stałych klientów preferencyjne warunki płatności.

Złóż zamówienie już dziś, a my dostarczymy zamówienie do Wrocławia, Oławy, Polanicy czy Wałbrzycha. Tylko u nas znajdziesz najwyższej jakości profile ocynkowane, aluminium oraz stal nierdzewną. Nasi handlowcy przygotują wycenę wraz z kosztami transportu. Zapraszamy do współpracy!

Zaznaczamy iż realizujemy jedynie ilości hurtowe!

Skorzystaj z oferty hurtowni stali z Wrocławia

Hurtownia stali i aluminium Dolnośląskie - Wrocław

Dolnośląskie i żaden oddział firmy leżący w okolicach Wrocławia nie musi obawiać się o dostawy. Choć siedziba główna Ulamex nie znajduje się we Wrocławiu, wyroby hutnicze do firm i przedsiębiorstw dostarczamy nawet w 48 godzin od złożenia zamówienia.

W ramach możliwości i potrzeb indywidualnych odbiorców również jesteśmy w stanie wysłać transport. Wystarczy podać w zamówieniu dokładne dane i miejsce we Wrocławiu, do którego ma trafić zamawiana stal.

Z naszej strony zapewniamy dobry kontakt i nastawienie na komunikację z każdym klientem. Telefon zawsze odbierze osoba kompetentna i dobrze znająca realia hurtowni stali. W dziale sprzedaży dla stałych klientów przygotowaliśmy kilka pakietów rabatów.

Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z usług na przygotowanie elementów stalowych. Dane kontaktowe i telefon znajduje się w odpowiedniej zakładce.

Chętnie podejmujemy współpracę z firmami. Posiadamy doświadczenie w obsłudze dużych zamówień.

Jeśli jesteś zainteresowany podjęciem współpracy, skontaktuj się z naszym handlowcem, który prześle indywidualną wycenę towaru wraz z kosztami transportu.

Home page do góry
Platforma jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium