Uprzejmie informujemy, iż prowadzimy wyłącznie sprzedaż hurtową oraz nie docinamy profili na wymiar.

Sprawdź nowy asortyment profili aluminiowych!

W pierwszej kolejności realizujemy zapytania biznesowe.

Tarcza do szlifowania CUBITRON II 125x7x22 65509

Dostępność: brak towaru
Cena: 0,00 zł 0.00
ilość szt.
Gatunek: -

Rodzaje dostawy

  • Spedycja
  • Kurierzy
  • Transport własny - do 150km od siedziby firmy

Sposoby płatności

  • Przelew na podstawie proformy
  • Płatność na termin - po uzgodnieniu z handlowcem
  • Płatność przy odbiorze

Specyfikacja techniczna

Tarcza do szlifowania CUBITRON II

Tarcza do szlifowania CUBITRON II o wymiarach 125x7x22 mm to innowacyjny produkt ścierny, przeznaczony do ciężkich zastosowań przemysłowych, w tym do obróbki stali nierdzewnej (INOX). CUBITRON II to zaawansowana technologia opracowana przez 3M, która wykorzystuje precyzyjnie uformowane ziarna ścierniwa, zapewniające wyjątkową szybkość cięcia oraz dłuższą żywotność w porównaniu z tradycyjnymi materiałami ściernymi.

Tarcza o średnicy 125 mm i grubości 7 mm jest idealna do intensywnego szlifowania, usuwania spawów, gratów oraz ogólnej obróbki metalu, gdzie wymagana jest zarówno wydajność jak i precyzja. Wymiar otworu montażowego 22 mm pozwala na łatwe dopasowanie do większości szlifierek kątowych dostępnych na rynku.

Numer katalogowy 65509 wskazuje na konkretny model z linii produktów CUBITRON II, który charakteryzuje się wytrzymałością i jest specjalnie zaprojektowany do zadań wymagających dużej mocy i odporności na obciążenia. Tarcza do szlifowania 3M CUBITRON II jest ceniona przez użytkowników za wyjątkowość technologii, która nie tylko przyspiesza pracę, ale również zmniejsza zmęczenie operatora, zwiększając tym samym efektywność pracy. Jest to wybór profesjonalistów ceniących sobie najnowsze rozwiązania technologiczne w dziedzinie obróbki materiałów.

Home page do góry
Platforma jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony