Blacha kwasoodporna / Blacha nierdzewna / Stal nierdzewna / Oferta

W pierwszej kolejności realizujemy zapytania biznesowe.

Stal nierdzewna to stop żelaza i węgla, z domieszką chromu (około 11%). Chrom zawarty w stopie sprawia, że materiał zyskuje dodatkową ochronę przed działaniem czynników zewnętrznych. Stal nierdzewna jest coraz popularniejszym materiałem. Inwestorzy doceniają właściwości tego stopu, który dzięki domieszce chromu zyskuje na powierzchni powłokę zabezpieczającą materiał przed korozją. Stal nierdzewna wykazuje się również wysoką odpornością na kwasy i substancje zasadowe.

Blacha kwasoodporna - właściwości

Blacha kwasoodporna to wielofunkcyjna blacha wyjątkowo odporna na korozję. Wyróżniamy blachy:

- walcowane na gorąco, które charakteryzują się grubością od 2 do 13mm

- walcowane na zimno, których grubości oscylują pomiędzy 0,3 do 8mm

Blacha kwasoodporna jest podatna na obróbkę i wytrzymała na rozciąganie.

Blacha kwasoodporna – zastosowanie

Blacha kwasoodporna znajduje zastosowanie przy budowie kotłów oraz jako elementy konstrukcyjne maszyn. Z tego rodzaju blachy korzysta się również przy budowie zbiorników na kwasy. Blacha kwasoodporna posiada niezwykłe właściwości – jest wyjątkowo odpornym i wytrzymałym materiałem, jednak inwestorzy często sięgają po nią ze względów estetycznych jako elementy dekoracyjne.

Transport

Hurtownia stali Ulamex realizuje dostawy w całej Polsce. Chętnie współpracujemy z firmami. Zamówiony towar jesteśmy w stanie dostarczyć w kilka dni roboczych. Zajmujemy się sprzedażą hurtową i detaliczną. Posiadamy własny transport. Jeśli chcesz poznać ceny oferowanych przez nas produktów, wyślij do nas darmowe zapytanie. Zrobimy wycenę i skontaktujemy się z Tobą, aby przedstawić naszą ofertę.

do góry
Platforma jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium