Elementy do montażu konstrukcji fotowoltaicznych

Panel ogrodzeniowy w hurtowni stali ULAMEX. Posiadamy szeroki wybór paneli ogrodzeniowych dostępnych od ręki w siedzibie firmy. Możliwa jest także wysyłka na terenie całego kraju.

Jeśli jesteś zainteresowany i planujesz zakup, musisz złożyć zapytanie o wycenę na panel ogrodzeniowy na naszej platformie B2B. Po akceptacji zamówienia, nasi handlowcy skontaktują się, aby przedstawić Ci naszą ofertę sprzedażową.

Masz pytania dotyczące zakupu bądź transportu? Chcesz wiedzieć, jak panel ogrodzeniowy jest pakowany i przygotowany do transportu? Skontaktuj się z nami. Chętnie odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.

Panel ogrodzeniowy jest bardzo popularnym produktem. Sprzedajemy i transportujemy panele na terenie całej Polski za pomocą własnej floty pojazdów oraz firm spedycyjnych.

Panel ogrodzeniowy 3d

Panele ogrodzeniowe 3d to odmiana paneli, która posiada przetłoczenia. Głównym zadaniem przetłoczeń jest zwiększenie sztywności ogrodzenia. Należy pamiętać, że im wyższy panel ogrodzeniowy, tym większa ilość przetłoczeń na nim występuje. Zazwyczaj są to dwa przetłoczenia na panelach niskich i nawet 4 na najwyższych. Dodatkową zaletą jest sam wygląd. Panel ogrodzeniowy który posiada przetłoczenia wygląda dużo atrakcyjniej od zwykłych paneli prostych 2d.

Panel ogrodzeniowy - jakie ich rodzaje można kupić w naszej hurtowni

Panele ogrodzeniowe występują w różnych formach. Hurtownia stali Ulamex, chcąc zapewnić swoim klientom dostęp do najlepszej oferty, posiada w swoim asortymencie panele ogrodzeniowe w różnej formie.

Panel ogrodzeniowy malowany proszkowo

Jednym z typów, pod jakim występuje panel ogrodzeniowy, jest panel malowany proszkowo. Takie panele cechują się równomiernie naniesioną powłoką farby. Malowanie proszkowe zapewnia idealne pokrycie na całej wielkości powierzchni. Hurtownia Ulamex sprzedaje panele których malowanie proszkowe odbywa się na panelach ocynkowanych, co zapewnia dodatkowe zabezpieczenie.

Panel ogrodzeniowy, który można kupić w naszej hurtowni, jest dostępny w kilku kolorach. Są to:

Dodatkowa warstwa w postaci farby naniesionej na panele ogrodzeniowe zapewnia nie tylko lepszy, bardziej dopasowany wygląd. Jest to również kolejna warstwa zabezpieczająca panel przed warunkami atmosferycznymi. Panel zabezpieczony warstwą cynku a następnie poprzez malowanie proszkowe jest lepiej chroniony i pozwala na bezproblemowe użytkowanie ogrodzeń zbudowanych z paneli przez długie lata.

Panel ogrodzeniowy ocynkowany

Kolejnym typem paneli, które można kupić w naszej hurtowni, są panele ogrodzeniowe ocynkowane. Ze względu na brak powłoki w postaci farby nanoszonej proszkowo, panele są wyłącznie w kolorze srebrnym.

Brak kolorowej powłoki nie oznacza, że taki panel ogrodzeniowy ma dużo mniejszą odporność na warunki atmosferyczne. Zabezpieczenie w postaci cynku w zupełności wystarczy, aby ogrodzenie wytrzymało bez problemu długie lata. Ocynk naniesiony jest równomiernie na całej powierzchni, co zapewnia estetyczny wygląd i świetną wytrzymałość.

Grubość drutu stosowana w panelach ogrodzeniowych

Hurtownia Ulamex posiada w ofercie panele ogrodzeniowe o grubości drutu fi 4 mm oraz fi 5 mm. Są to najpopularniejsze wymiary zapewniające dobry stosunek wytrzymałości do ceny

Panel ogrodzeniowy o grubości drutu fi 4 mm

Panel ogrodzeniowy idealnie nadający się do zastosowań domowych. Dobrze spisuje się przy ogrodzeniach działek, ogrodów. Najchętniej wybierane przez klientów. Oferują dobry stosunek wytrzymałości do ceny. W zupełności wystarczające do zapewnienia bezpieczeństwa i ochrony przed zwierzętami.

Panel ogrodzeniowy o grubości drutu fi 5 mm

Panel o większej wytrzymałości. Dobrze spisuje się gdy wybieramy wyższe wysokości, zapewniając większą sztywność całego ogrodzenia. Panele o grubości fi 5 mm są często wybierane do montażu w miejscach użyteczności publicznej, takich jak szkoły, osiedla mieszkaniowe, place zabaw.

Panel ogrodzeniowy - jakie wymiary są najpopularniejsze?

Wysokość paneli ogrodzeniowych i ich zastosowanie

Nowoczesne panele ogrodzeniowe są produkowane w różnych wysokościach. Pozwala to dopasować wysokość ogrodzenia do naszych potrzeb. Rozpiętość wysokości produkowanych ogrodzeń jest duża. W naszej hurtowni można kupić panele o wysokościach od 1030 mm do nawet 2030 mm.

Najpopularniejsze wysokości ogrodzeń to:

  • Panel ogrodzeniowy o wysokości 1030mm
  • Panel ogrodzeniowy o wysokości 1200mm
  • Panel ogrodzeniowy o wysokości 1230mm
  • Panel ogrodzeniowy o wysokości 1480mm
  • Panel ogrodzeniowy o wysokości 1530mm
  • Panel ogrodzeniowy o wysokości 1730mm
  • Panel ogrodzeniowy o wysokości 2030mm

Niższe i średnie ogrodzenia są wybierane zazwyczaj do ogrodzenia prywatnych działek i ogrodów. Wyższe najczęściej wybiera się przy montażu ogrodzeń zabezpieczających place zabaw, osiedla, sady. Najwyższe ogrodzenia najlepiej kupować z grubością drutu 5 mm. Zapewnia to zwiększoną wytrzymałość i sztywność paneli.

Panel ogrodzeniowy a jego szerokość

Panel ogrodzeniowy w naszej hurtowni można spotkać jedynie z szerokością 2,5 m. Jest to najpopularniejsza szerokość paneli. Zapewnia bardzo dobrą wytrzymałość, a także dobry wygląd i walory estetyczne. Panele o szerokości 2,5 m są łatwe w transporcie. Panel ogrodzeniowy o tej szerokości kładzie się na euro paletach w liczbie od 65 do nawet ponad 100 sztuk. Jest to bardzo wygodny sposób transportu.

Panel ogrodzeniowy o szerokości 2,5 m jest również bardzo dobry do montażu. Taki panel jest wytrzymały a przy tym nie zbyt ciężki. Panele o szerokości 2,5 m są najczęściej poszukiwanymi panelami do stworzenia bardzo dobrego, nowoczesnego ogrodzenia panelowego.

Panel ogrodzeniowy - jaką daje ochronę

Zabezpieczenie terenu

Rola paneli ogrodzeniowych zmieniła się w przeciągu lat. Coraz częściej walory estetyczne przedkłada się nad wytrzymałość i funkcję ochronną, jednakże warto zadbać także o bezpieczeństwo. Panele ogrodzeniowe pozwalają zabezpieczyć naszą działkę, ogród przed zwierzętami. Ogrodzenie pozwala nam się czuć bezpiecznie, i odgradza nasz teren prywatny, od ziemi obcej bądź niczyjej. Ale jest także barierą dla dzieci. Pozwala uchronić je przed wyjściem poza bezpieczny plac.

Panel ogrodzeniowy a żywopłot

Panel ogrodzeniowy może być połączony z żywopłotem. Zapewni to zwiększoną wytrzymałość oraz szczelność takiego ogrodzenia. Jeśli chcemy mieć żywopłot, takie rozwiązanie jest bardzo dobre, ponieważ sam panel wzmocni strukturę oraz będzie świetnym stelażem do wzrostu roślin. Takie połączenie jest niezwykle atrakcyjne pod względem estetycznym. Należy jednak pamiętać, o nieco utrudnionym utrzymaniu krzewu. Nasz panel ogrodzeniowy będzie ograniczał dostęp do przycinania żywopłotu i utrzymania go w nienagannym stanie.

Walory estetyczne paneli ogrodzeniowych

Panel ogrodzeniowy a nowoczesność

Ogrodzenie zbudowane z paneli ogrodzeniowych jest niewątpliwie nowoczesne. Oczywiście gusta są różne, natomiast większość osób stwierdzi, że jest to nowe rozwiązanie. Bardzo często można je spotkać jako ogrodzenia działek poza miastem. Jeśli chcemy uniknąć bardzo wysokich kosztów budowy ogrodzeń murowanych, a przy tym zachować nowoczesny wygląd, panel ogrodzeniowy jest strzałem w dziesiątkę

Wybór kolorów

Niewątpliwym atutem paneli ogrodzeniowych jest możliwość wyboru koloru. Bez problemu możemy je dopasować do naszego budynku, co zapewni świetny efekt wizualny. Panele ogrodzeniowe, które są pomalowane jeszcze przed montażem, pozwalają zaoszczędzić wiele czasu. Montujemy panele w odpowiednim kolorze i gotowe. Nie musimy poświęcać więcej czasu na malowanie i dbanie o każdy szczegół. Niezwykle wytrzymałe malowanie proszkowe paneli załatwia sprawę.

Połączenie z żywopłotem

Panel ogrodzeniowy można połączyć z żywopłotem. Jeśli nie do końca odpowiada nam wygląd paneli ogrodzeniowych, możemy zastosować je jako stelaż do żywopłotu. Takie ogrodzenie będzie atrakcyjne i zarazem bardzo wytrzymałe.

do góry
Platforma jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium