Elementy do montażu konstrukcji fotowoltaicznych

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nowoczesnych ogrodzeń panelowych. Tanie panele ogrodzeniowe 3D, które charakteryzują się trzema przetłoczeniami. Niesamowita łatwość montażu, wygoda w transporcie i wiele innych czynniów, które zadecydowały o tym, że panele ogrodzeniowe stały się jednym z najpopularniejszych sposobów na ogrodzenie posesji.

W ofercie znajdziesz panele w kolorze grafitowym, zielonym, brązowym oraz czarnym. Dodatkowo oferujemy Ci panele ocynkowane, które na własną rękę możesz oddać do malarni proszkowej, w której pomalujesz je na dowolny kolor. Oprócz paneli zakupisz u nas również słupki ogrodzeniowe oraz akcesoria montażowe do ogrodzeń.

Panel ogrodzeniowy fi 4 mm czy fi 5 mm?

Jeśli nie wiesz, który rodzaj paneli będzie bardziej odpowiedni dla Ciebie to zadzwoń i dopytaj naszych doradców. W ofercie posiadamy panele z drutu 4 mm oraz panele z drutu 5 mm. Różnią się one oczywiście wytrzymałością oraz sztywnością. Z reguły więcej osób wybiera wariant z cieńszym drutem, ponieważ jest on wystarczający do ogrodzenia posesji, po której nie biegają duże zwierzęta.

Panele ogrodzeniowe z drutu 5 mm to wariant droższy ale bardziej wytrzymały na uszkodzenia i wygięcia. Najczęściej wybierany w momencie, gdy po ogrodzonej posesji będzie np. biegał pies. Panele z drutu 5 mm są mniej podatne na odgięcia.

Porównaj ceny ocynkowanych paneli ogrodzeniowych oraz paneli malowanych proszkowo.

Nasza oferta zawiera dwa rodzaje paneli - ocynkowane i malowane proszkowo. Jeżeli chodzi o panele ocynkowane to tutaj będą mieli Państwo możliwość pomalować je na dowolny kolor w malarni proszkowej, dzięki czemu wasze ogrodzenie będzie unikalne. W przypadku paneli malowanych proszkowo, w naszej firmie jest możliwość zakupu paneli grafitowych, zielonych, czarnych i brązowych.

Jakie słupki ogrodzeniowe dobrać aby ogrodzenie było stabilne?

Słupki najczęściej dobiera się ze względu na wysokość paneli ogrodzeniowych. W naszej ofercie mamy słupki od 2 m do 2,6 m.Najbardziej popularnym rozmiarem są słupki 60x40 ze ścianką 1,25 mm lub 1,5 mm. Więcej informacji na ten temat oraz pełną ofertę znajdziesz w kategorii Słupki ogrodzeniowe.

do góry
Platforma jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium