Ogrodzenie panelowe - Kalkulator ogrodzenia

Dostępność: Dostępny
Wysyłka w: 95% wysyłek w ciągu 48h
Cena: 0,00 zł 0.00

ilość zestaw
* - Pole wymagane
Gatunek: -

Specyfikacja techniczna

Poznaj kalkulator ogrodzeń od firmy Ulamex

Wycena ogrodzenia panelowego nigdy nie była tak łatwa i szybka. Do wypełnienia jest tylko kilka pól ale co najważniejsze praktycznie nie musisz nic wpisywać. Wystarczy kilka kliknięć myszką i masz gotową wycenę.

Schemat ogrodzenia panelowego

Zaznacz odpowiedni schemat ogrodzenia, żeby pokazać nam jak będzie ono wyglądało. Dzięki temu z łatwością wyliczymy ilość słupków ogrodzeniowych i akcesoriów do montażu. Jednak przede wszystkim jest nam to potrzebne aby określić ile potrzebujesz obejm przelotowych, obejm końcowych oraz obejm rogowych.

Długość ogrodzenia panelowego

Wpisz długość ogrodzenia panelowego w metrach bieżących. Pozwoli nam to w łatwy sposób wyliczyć ile paneli jest Ci potrzebne do ogrodzenia Twojej posesji.

Wysokość paneli ogrodzeniowych

Zaznacz wysokość ogrodzenia zgodną z Twoimi potrzebami. Do wyboru podaliśmy najczęściej wybierane wysokości. Jeśli nie jesteś pewien, jaka wysokość będzie odpowiednia to skontaktuj się z naszymi handlowcami, którzy chętnie Ci pomogą.

Kolor ogrodzenia

Wybierz jeden z czterech najpopularniejszych kolorów ogrodzenia lub surowe ogrodzenie w ocynku. Do wyboru dajemy ci ogrodzenie w kolorze RAL7016(Grafitowe), RAL6005(Zielone), RAL9005(Czarne), RAL8017(Brązowe). Kolory przedstawione w kalkulatorze są tylko poglądowe i należy sugerować się tutaj paletą RAL.

Grubość drutów w panelach ogrodzeniowych

Najchętniej wybieranymi panelami przez montażystów ogrodzeń są panele z drutu 4 mm i panele z drutu 5 mm. Wersja z grubszym drutem najczęściej wybierana jest w przypadku narażenia ogrodzenia na działanie różnych czynników np. zwierząt.

Wybór bramy do ogrodzenia

Czy wiesz już jak będzie wyglądała brama w Twoim ogrodzeniu? A może potrzebujesz samo ogrodzenie bez bramy? Jednoskrzydłowa? Przesuwna? Zdecyduj sam lub zadzwoń po poradę. Daliśmy Ci możliwość wyboru ogrodzenia bez bramy, ogrodzenia z bramą jednoskrzydłową, ogrodzenia z bramą dwuskrzydłową lub ogrodzenia z bramą przesuwną.

W przypadku bramy jednoskrzydłowej można wybrać bramę ze światłem 3 metrów. Bramy dwuskrzydłowe występują w świetle 3 m., 4 m., 5 m.. Brama przesuwna ma bardziej skomplikowaną konstrukcję i występuje w rozmiarach 4 m., 5 m., 6 m. i 7 m. - mówimy oczywiście o świetle bramy.

Furtka do ogrodzenia z paneli

Jeśli mamy już bramę to teraz czas na furtkę. W zdecydowanej większości spotkacie się z furtką 90 cm oraz 100 cm.

Ogrodzenie panelowe z podmurówką

Aby wasze ogrodzenie było kompletne, należałoby wybrać wysokość podmurówki. Ogrodzenia bez podmurówki też są często wybierane, jednak w większości klienci decydują się na podmurówkę. Występuje ona w dwóch wysokościach: 25 cm oraz 30 cm.

Ogrodzenie panelowe - Kalkulator ogrodzeń Ulamex

Zostało już tylko przesłać nam zapytanie i oczekiwać na błyskawiczną - w miarę możliwości - wycenę. Postaramy Ci się przedstawić ją tego samego, kub maksymalnie następnego dnia roboczego.

Sprawdź nasz najnowszy materiał na Youtube

Akademia Ulamex na Youtube
do góry
Platforma jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium